Znamy pierwszy, oficjalny strój Meghan!

Meghan Markle, a właściwie teraz już księżna Sussex, po wielkim królewskim weselu powoli zaczyna wypełniać swoje królewski obowiązki, jakimi są: reprezentowanie rodziny królewskiej, wspierania akcji charytatywnych oraz fundacji. Publiczny debiut księżnej Meghan miał miejsce podczas imprezy organizowanej z okazji 70. urodzin księcia Karola.

Znamy pierwszy, oficjalny strój Meghan!

Oprócz Meghan i Harrego w wydarzeniu wzięła udział prawdziwa śmietanka towarzyska z pałacu Buckingham – w tym oczywiście książę Karol wraz ze swoją małżonką Camillą. Choć pewnie był to niemały stres, to Meghan wypadała fenomenalnie!  Sprawdźcie, co założyła nasza świeżo upieczona żona! 

Od kiedy Meghan zaczęła spotykać się z członkiem królewskiej rodziny, musiała przejść dość dużą metamorfozę. Nie tylko zrezygnowała ze swojego dotychczasowego zajęcia, czyli aktorstwa, musiała również wprowadzić sporo zmian, jeśli chodzi o styl. Królewska etykieta jest dość restrykcyjna i nie akceptuje elementów, które nam wydają się całkowicie normalne.  

Chcę zobaczyć więcej białych sukienek!

Po tym, jak urzekła nas swoimi zachwycającymi sukniami ślubnymi, Meghan postawiła na bardzo klasyczny strój utrzymany w stonowanych, jasnych barwach. Księżna miała na sobie jasną sukienkę z długimi, przezroczystymi rękawami wartą prawie 600 funtów. Całość uzupełniła klasycznymi dodatkami – beżową torebką i szpilkami nude. Jasny kapelusz, który został uszyty specjalnie na zamówienie, dodał całości szyku i elegancji. Tak jak nakazuje królewski dress code, Meghan obowiązkowo założyła rajstopy, z których niestety nie można zrezygnować - nawet latem. 

Więcej szpilek znajdziesz TUTAJ

Zobacz więcej ubrań w stylu Meghan Markle!

HIT! Najlepsze buty na lato do 29 zł! Najpiękniejsze sukienki z sieciówek na lato!

Polecamy w tej kategorii