Te dwa dodatki to must have Meghan Markle!

Odpowiednio dobrane akcesoria mogą zmienić charakter każdego stroju i sprawić, że nasza sylwetka prezentuje się zupełnie inaczej. Warto mieć w garderobie dodatki, które wykorzystamy, tworząc z codzienne i eleganckie stylizacje. Meghan Markle, która od pewnego czasu uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet, też ma swoje ulubione dodatki, z którymi się nie rozstaje.

Te dwa dodatki to must have Meghan Markle!

Od kiedy Meghan zaczęła pojawiać się u boku Harrego, jej styl musiał przejść małą metamorfozę. Choć coraz częściej oglądamy ją w eleganckich sukienkach, to musimy przyznać, że jej modowe wybory nigdy nie są nudne i sztampowe. Księżna za każdym razem zachwyca nas czymś innym. Czasami jest to krój, innym razem nietypowy kolor. Jest jednak rzecz, która pozostaje bez zmian – dodatki, z którym Meghan wręcz się nie rozstaje. Zobaczcie, co to takiego!  

meghan markle w srebrnych kolczykach

Delikatne kolczyki  

Meghan zawsze do swojego stroju dobiera subtelne, srebrne kolczyki. Nie są to przypadkowe modele. Księżna stawia zawsze na tę samą markę, a w swojej kolekcji ma już naprawdę pokaźny zbiór biżuterii pochodzącej właśnie od nich. Mowa oczywiście o kanadyjskiej marce Briks, którą Meghan wspiera już od dłuższego czasu. Jej zauroczenie modelami pochodzącymi od Briksa z pewnością ma związek z tym że sama Meghan jest kanadyjką, a tym drobnym gestem może pokazać, że wciąż utożsamia się ze swoim krajem i wspiera tamtejszy rynek. 

Nasz wybór!

meghan markle w sukience khaki

Stylizacje Meghan zwykle są na tyle zjawiskowe, że księżna wcale nie musi urozmaicać ich o mocne dodatki, które bardzo rzucają się w oczy. W tym przypadku dużo lepiej prezentuje się jakiś subtelny akcent, który delikatnie podkręci całość, ale jej nie zdominuje.  

Nasz wybór!

Eleganckie sukienki w królewskim stylu!

meghan markle w jeansowej sukience

Pasek w talii  

Księżna może pochwalić się naprawdę nienaganną figurą, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by dodatkowo to podkreślić. Dlatego prawie każda sukienka Meghan ma pasek w talii. Ten prosty trik świetnie podkreśla, wyrównuje proporcje i odrobinę wyszczupla. To sztuczka nie tylko dla drobnych dziewczyn, jeśli macie trochę pełniejsze kształty, ten banalny sposób pozwoli Wam na bezbolesne i natychmiastowe odjęcie sobie kilku centymetrów. Możesz wybrać delikatny, cienki paseczek lub postawić na gruby, który mocno zaznaczy Twój pas.

Choć jeszcze do niedawna szerokie paski były całkowicie passe, to teraz powróciły do nas w nowym, trendy wydaniu. Teraz nosimy modele w kolorze sukienki, które mniej rzucają się w oczy i tworzą spójną całość z resztą stroju.  

Nasz wybór!

Modne szpilki z wyprzedaży!

To też Ci się spodoba!

Fot.: ONS
W tych sukienkach zachwycisz wszystkich! Modowe TOP 5 na sierpień! Masz te HITY?

Polecamy w tej kategorii