Ten strój Meghan Markle wzbudził wiele emocji!

O księżnej Meghan i księciu Harrym ostatnio zrobiło się dość cicho. Po urodzinach Meghan para na jakiś czas zniknęła ze świata mediów. Powrócili jednak w wielkim stylu! Książęcą parę mogliśmy podziwiać na gali “Sentable”, podczas której goście mogli zobaczyć musical “Hamilton”  i spontaniczny solowy występ księcia Harrego, o którym teraz rozpisują się wszystkie media. 

Ten strój Meghan Markle wzbudził wiele emocji!

Fot.: ONS 

Wydarzenie organizowane było przez fundację założoną w 2006 roku przez Harrego i księcia Seeiso. Jej działania skupiają się wokół pomocy dzieciom na południu Afryki, które zachorowały na HIV i AIDS. Zbiórka pieniędzy, spektakl, śpiewający książę Harry – to wszystko skupiło na sobie uwagę mediów, jednak nie tylko...  

Spore zainteresowanie wzbudziła również Meghan Markle i jej wygląd. A dokładniej jej sylwetka, która wydała się wszystkim szczuplejsza niż do tej pory. Choć księżna zawsze mogła pochwalić się smukłym ciałem, to tym razem wygląda, jakby ubyło jej kilka dodatkowych kilogramów. Choć spekulacji było mnóstwo, naszym zdaniem szczupły wygląd księżnej to po prostu zasługa stroju, który wybrała na tę okazję. Przyjrzymy się, na co postawiła tym razem!  

Meghan Markle i Harry

Jej strój mocno odbiega od tego, w czym mogłyśmy podziwiać ją do tej pory. Odważny i nowoczesny fason to ukłon księżnej w stronę najnowszych trendów - niestety nie w stronę królewskiej etykiety. Sukienka, na którą zdecydowała się Meghan jest dość krótka, a przy tym mocno (jak na członkinię królewskiej rodziny) wydekoltowana.

Inna sprawa to kwestia rajstop, które od zawsze uznawane są za obowiązkowy element stroju na oficjalne okazje. Księżna Meghan postanowiła z nich jednak zrezygnować, czym kolejny raz złamała królewski protokół. 

Fot.: ONS 

Wybór redakcji!

Więcej czarnych sukienek znajdziesz tutaj!

Meghan Markle i książę Harry

Choć zastrzeżeń i słów krytyki było wiele, my uważamy, że księżna wygląda naprawdę dobrze. Jej smokingowa, czarna sukienka od Judith i Charles prezentuje się wręcz zachwycająco. Swoją kreację uzupełniła o klasyczne dodatki, czyli uniwersalne czarne szpilki oraz sztywną, czarno-złotą kopertówkę.  

Choć look Meghan nie należy do najtańszych (jej sukienka to koszt prawie 600 dolarów!), to z powodzeniem możecie odtworzyć go dużo mniejszym kosztem. Znalazłyśmy sieciówkowe odpowiedniki, które prezentują się równie stylowo i elegancko.  

Fot.: ONS 

Nasze propozycje!

Zobacz więcej czarnych szpilek!

Pozostałe propozycje:

Te sneakersy to HIT wśród gwiazd! Weekend ze zniżkami! Rabat na TOPOWE sneakersy!

Polecamy w tej kategorii