Zobacz pierwszą, ciążową stylizację Meghan!

Stało się! Pałac Kensington ogłosił wiadomość, na którą wszyscy od dawna czekali. Meghan Markle oficjalnie spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Choć media od dawno spekulowały na temat domniemanej ciąży księżnej to dopiero teraz dostały oficjalne potwierdzenie. Zresztą dłuższe ukrywanie stanu księżnej nie miałoby już sensu. Pierwsze oznaki widoczne są na pierwszy rzut oka! 

Zobacz pierwszą, ciążową stylizację Meghan!

Fot.: ONS

Widomość o spodziewaniu się królewskiego potomka zbiegła się również z oficjalną, małżeńską podróżą książęcej pary. Meghan i Harry wybrali się d Australii. To ich pierwsza wspólna wizyta w tak odległe miejsce i to jeszcze w tak wspaniałej dla nich chwili! Teraz już wiemy, dlaczego Meghan prezentuje się tak promiennie i świeżo. Ciąża ewidentnie jej służy. 

Kilkanaście godzin po ogłoszeniu nowin mogliśmy podziwiać Meghan i Harrego przed gmachem opery w Sydney. Tam odebrali życzenia i podarunki od swoich sympatyków. My oczywiście zwróciłyśmy uwagę na to, co z tej okazji założyła Meghan i czy w jej kreacji możemy dopatrzyć się już pierwszych oznak ciążowego brzuszka.

Księżna jak zwykle pokazała prawdziwą klasę i na tę specjalną okazję założyła dopasowaną, białą sukienkę sięgającą za kolano, która ewidentnie podkreśla jej pierwsze krągłości. Kreacja jest dziełem australijskiej projektantki Karen Gee. Zainteresowanie jej kolekcją tak wzrosło, że po chwili od występu Meghan serwery na stronie Karen odmówiły posłuszeństwa i strona przestała działać. To ciekawe, bo model ten wcale nie należy do najtańszych, a żeby sobie go sprawić, trzeba wydać 1800 dolarów. 

Wybór redakcji!

Więcej eleganckich sukienek znajdziesz TUTAJ

Reszta stroju Meghan to totalna klasyka (no może poza jednym, małym wyjątkiem). Na swoją sukienkę księżna zarzuciła uniwersalny, camelowy trencz, do którego dopasowała buty w tym samym kolorze. Póki ciąża nie jest jeszcze bardzo zaawansowana, księżna jeszcze może zakładać swoje ukochane szpilki. Ten model to projekt od Stuarta Weitzmana i trzeba za niego zapłacić 375 dolarów.  

Wspominałyśmy już o jednym dodatku, który szczególnie przykuł naszą uwagę. Mowa oczywiście o kolczykach w kształcie motylków, które wcześniej należały do księżnej Diany. Ona również miała je na sobie podczas pierwszej podróży do Australii.  

Wybór redakcji!

Kliknij po więcej beżowych szpilek!

Zobacz video!

Zobacz więcej!

Stylizacje z damską koszulą w kratę. Zobacz top 5! Najmodniejsze męskie buty CCC na jesień. Sprawdź!

Polecamy w tej kategorii