Meghan Markle w czerni! Znamy cenę jej sukienki!

Otwarcie wystawy poświęconej Oceanii w Royal Academy of Arts było kolejnym wielkim dniem dla księżnej Sussex. Meghan Markle po raz pierwszy wystąpiła publicznie bez towarzystwa swojego świeżo upieczonego męża, czyli księcia Harrego, którego od czasu wielkiego królewskiego ślubu praktycznie nie odstępowała na krok! Spójrzcie, co wybrała na tę niezwykłą okazję. Postawiła na coś innego niż zwykle!

Meghan Markle w czerni! Znamy cenę jej sukienki!

Fot.: ONS

Stylizacje Meghan wzbudzają wiele emocji – raz wskazują na to, że najprawdopodobniej spodziewa się dziecka, innym razem nie do końca są zgodne z królewską etykietą. Krótko mówiąc, księżna wciąż jest pod czujnym okiem obiektywów, które na bieżąco śledzą jej modowe poczynania. Jedno jest pewne - pałac królewski z pewnością nie oszczędza na Meghan. Jej ubrania są warte naprawdę sporą sumkę! Szacuje się, że ich łączna wartość już przekroczyła milion. Choć nie możemy pozwolić sobie na takie luksusy, to na szczęście możemy zainspirować się stylem księżnej i stworzyć coś podobnego w dużo niższej cenie! 

Meghan Markle w czarnej sukience

Tym razem Meghan postawiła na totalną czerń. Na szczęście w jej przypadku czerń z całą pewnością nie oznacza nudy. Księżna założyła suknię z długimi rękawami z transparentnego materiału. Choć model, na który się zdecydowała, jest dość zabudowany, to smaczku dodaje mu trójkątna wstawka na piersiach oraz duże rozcięcie na dole, które eksponuje zgrabne nogi Meghan. No cóż... figury mogłybyśmy jej pozazdrości - a właściwie umiejętności jej podkreślania. Świadoma swoich atutów księżna, by zaznaczyć swoją wąską talię, założyła pasek, który dodatkowo ją wyszczuplił. 

Wybór redakcji!

Więcej czarnych sukienek w najlepszych cenach!

Meghan Markle w czarnej sukience

Choć marzymy, by w naszej szafie znalazła się nawet niewielka część tego, w czym występuje Meghan, to niestety musimy pogodzić się z faktem, że jej stylizacje raczej nie należą do najtańszych. Sukienka projektu Givenchy to koszt około 10 000 zł, dodatkowo szpilki od jej ulubionego projektanta – Aquazzura, para brylantowych kolczyków i wychodzi naprawdę spory koszt.

Na szczęście istnieją sieciówki i ich najnowsze kolekcje, w których możemy znaleźć sukienki zbliżone stylem do wyboru Meghan - na szczęście w bardzo przystępnych cenach.  

Wybór redakcji!

Największy wybór klasycznych szpilek!

Zobacz więcej!

5 ubrań na ten sezon, które modny facet musi mieć! Top 5 butów damskich na jesień. Nasze typy!

Polecamy w tej kategorii