Meghan Markle olśniewa w pałacu Buckingham!

Meghan chyba powoli przyzwyczaja się do życia w nowej rzeczywistości. Świeżo po tym, jak zachwycałyśmy się jej strojem z Ascot, księżna powróciła do nas w kolejnej odsłonie i znów wygląda świetnie. Można nawet powiedzieć, że wręcz olśniewa - dosłownie i w przenośni! A Wy? Co myślicie?  

Meghan Markle olśniewa w pałacu Buckingham!

Fot. ONS

Królewska etykieta nie pozwala na zbyt duże, modowe szaleństwa. Członkowie brytyjskiej monarchii muszą mieć się na baczności, bo naprawdę łatwo popełnić gafę. Ich strój zawsze musi być adekwatny do rangi wydarzenia, w którym uczestniczą. Jednak istnieje kilka stałych zasad, o których pamiętać muszą szczególnie kobiety. Strój przede wszystkim nie powinien odkrywać zbyt wiele i być nad wyraz odważny. Totalnym foux pas będą też gołe nogi na oficjalnych uroczystościach (nawet jeśli temperatury nie zachęcają do tego, by zakładać rajstopy!). Meghan szybko pojęła modowe zasady w królestwie, a jej stylizacje doskonale to odzwierciedlają. 

meghan markle i harry

Fot.: EastNews

Wtorkowy wieczór księżna spędziła u boku królowej i swojego męża, który wygłaszał przemówienie na gali rozdania nagród Queen Young Leaders. Na wydarzeniu w Buckingham Palce nie zabrakło oczywiście brytyjskiej śmietanki towarzyskiej, a wśród gości mogliśmy dostrzec samego Davida Beckhama.  

Chcę zobaczyć więcej!

meghan markle w buckingham palace

Na tę okazję księżna wybrała dwurzędowy, beżowy komplet od Prady. Do tego dobrała klasyczne akcesoria, czyli czarne szpilki z wycięciami oraz kopertówkę w tym samym kolorze. Meghan postawiła na trochę inny look niż zwykle, bo zamiast luźnego koczka, w którym często możemy je zobaczyć, wybrała eleganckie loki. Możemy też zauważyć, że jej makijaż jest bardziej intensywny niż zwykle. Księżna mocniej podkreśliła oczy i postawiła na intensywne rozświetlanie, które dodaje makijażowi świeżości. 

Fot. EastNews

Więcej dodatków w stylu księżnej!

Zobacz więcej ubrań w tym stylu!

HIT! Wyprzedaże i darmowa dostawa w LPP! 5 trików, by na wakacjach wyglądać OLŚNIEWAJĄCO!

Polecamy w tej kategorii