Księżna Meghan zachwyca na urodzinach KRÓLOWEJ!

Od kiedy Meghan powiedziała Harremu "tak" jej życie mocno się zmieniło. Nowa rola wymusza na niej zmianę wielu dotychczasowych przyzwyczajeń i dostosowanie się do królewskiej etykiety - nie tylko, jeśli chodzi o zachowanie, ale również kwestię doboru strojów. Zobaczcie, jak poradziła sobie ostatnio. Opinie są podzielone!  

Księżna Meghan zachwyca na urodzinach KRÓLOWEJ!

Fot.: ONS 

Po tym, jak księżna Sussex oczarowała nas swoim wyglądem podczas inauguracji urodzin księcia Karola, miała małą przerwę od wystąpień publicznych i wypoczywała podczas swojego miodowego miesiąc. Ostatnio światła reflektorów znów skupiły się na świeżo upieczonej księżnej. Tym razem Meghan zachwyciła nas podczas święta Trooping the Colour, które związane jest z obchodami urodzin samej królowej. Meghan wyglądała nieziemsko, choć według niektórych jej strój nie był do końca zgodny z królewską etykietą.  

meghan markle podczas urodzin królowej

Na tę wyjątkową okazję Meghan wybrała różową, dopasowaną sukienkę od Caroliny Harrery oraz kapelusz Philipa Treacego, w którym pokazała się już na swoim ostatnim oficjalnym wystąpieniu. Meghan wyglądała oszałamiająco.

Sukienka idealnie na niej leżała i podkreślała wszystkie atuty, jednak eksperci twierdzą, że niestety królewska etykieta zabrania odsłaniania ramion, które ewidentnie w tej kreacji zostały wyeksponowane, co mogło spotkać się z dezaprobatą królowej...  

Fot. Getty Images

Najpiękniejsze sukienki w królewskim stylu!

Meghan Markle i książę Harry podczas Trooping the Colour

Stylizacje księżnej wciąż budzą ogromne zainteresowanie. Już przed ślubem mówiło się o tak zwanym efekcie Meghan. Od kiedy narzeczona zaczęła pojawiać się z Harrym na oficjalnych, królewskich wydarzeniach kobiety na całym świecie zapragnęły mieć w swoich szafach ubrania podobne do tych, które miała na sobie. Sukienka z jej ostatniego wystąpienia rozeszła się dosłownie w kilka chwil i stała się prawdziwym sprzedażowym hitem, do którego wręcz ustawiają się kolejki.  

Plotkuje się, że sam Harry doradza swojej żonie w kwestiach doboru stroju. Zastanawiamy się tylko, na ile kieruje się własnym gustem, a na ile zasadami panującymi na królewskim dworze. Wiele wskazuje na to, że ten drugi aspekt chyba nie jest dla niego najważniejszy. 

Znajdź szpilki dla siebie!
księżna kate, camilla, meghan i harry

Kate czy Meghan? Aż trudno się zdecydować, która stylizacja prezentuje się lepiej! 

Fot. ONS 

Zobacz więcej!

Sukienki ślubne Twoich marzeń - wybierz tę jedyną! Infografika! Sukienki na wesele 2018

Polecamy w tej kategorii