Makijaż w stylu Kylie Jenner tutorial

Kylie Jenner zna już chyba każdy internauta - to jedna z sióstr należących do rodziny Jenner i Kardashian. Celebrytka zasłynęła w reality show "Z kamerą u Kardashianów", dziś ma już własną linię kosmetyków i pojawia się na najważniejszych wydarzeniach rozrywkowych. Jej make-upem zachwycają się kobiety na całym świecie. Zobacz tutorial jak go zrobić! 

Makijaż w stylu Kylie Jenner tutorial

Kylie Jenner i rodzina Kardashian

Kylie Jenner to siostra Kim, Khloe, Kourtney Kardashian i Kendall Jenner. Dziewczyny stały się sławne dzięki reality show i pokazywaniu się na różnych wydarzeniach dla celebrytów, ale każda z nich zaczęła przekuwać to na własny sukces. Kylie Jenner stała się dla wielu młodych kobiet inspiracją makijażową. Mimo, że ma dopiero 19 lat stała się ikoną urody - głównie dzięki temu, że podkreśla swoje kobiece kształty. Wielu podejrzewa, że częścią szybkiego wzrostu jej popularności są operacje plastyczne. 

Zdjęcia: 
SPLASH NEWS / East News
Broad Image / East News

Podstawa - konturowanie twarzy

Wszystkie siostry Kardashian i Jenner (oprócz Kendall, która jest modelką wybiegową i bierze udział w kampaniach reklamowych znanych domów mody) nawet na co dzień wybierają wyrazisty i bardzo złożony makijaż. Są propagatorkami słynnego konturowania. Co to jest konturowanie? Konturowanie polega na nadaniu tak naprawdę nowych kształtów twarzy. Za jego pomocą można skorygować wielkość nosa, optycznie dodać sobie kości policzkowych, a także wyszczuplić twarz. Do wykonania konturowania potrzeba: podkładku, bronzera, rozświetlacza i korektora. To baza makijażu wykonywanego przez Kylie Jenner. Jeśli wybieracie się na wieczorne przyjęcie, imprezę lub wesele - możecie te kroki wykonać i na pewno całą noc będziecie wyglądać świetnie! Marki oferują produkty przeznaczone stricte do konturowania, więc z łatowścią kupicie specjalne paletki do strobingu, czy pojedyńcze kosmetyki dedykowane konturowaniu. 

Kylie Jenner - perfekcyjny makijaż na wieczór?

Kiedy mamy już za sobą konturowanie - można przystąpić do wykonania dalszej części makijażu. Z racji tego, że ten typ make-upu tworzy swego rodzaju efekt maski Kylie Jenner decyduje się na matowe usta w neutralnym kolorze. Możecie też kupić specjalne preparaty lub akcesoria, dzięki którym powiększycie usta bez zabiegów kosmetycznych. Makijaż oczu również jest w neutralnych kolorach, ale warto pamiętać, że jego istotnym elementem są gęste kępki rzęs, dlatego warto zainwestować w tusz do rzęs wysokiej jakości lub doczepiane rzęsy. 

Tutorial Kylie Jenner make up

Kosmetyki w stylu Kylie Jenner

Modne i wygodne bluzy damskie Dżungla na ubraniach - inspiracje z wybiegu

Polecamy w tej kategorii