Kanye zabronił Kim zakładać te okulary! Słusznie?

Od kiedy Kim Kardashian związała się z Kanye Westem, przeszła totalną metamorfozę. Sam piosenkarz przyznał na początku ich znajomości, że planuje przeprowadzić w garderobie swojej przyszłej żony totalną rewolucję. Długo nie trzeba było czekać, bo w 2012 roku raper wymienił całą szafę swojej żony, trzymając od tego czasu rękę na pulsie. Tym razem zakazał Kim nosić pewien model okularów...  

Kanye zabronił Kim zakładać te okulary! Słusznie?

A jak to zrobił? W sposób, który bardzo nas rozbawił! Tym razem postanowił wysłać jej maila, tłumacząc, dlaczego powinna zrezygnować akurat z takiego dodatku. To podobno nie było nic dziwnego, bo rozpiska ubrań akceptowanych i całkowicie wykluczonych to podobna w tym związku norma. Dziwne, prawda? 

Kim Kardashian w małych okularach

Kanye i jego stylistka jednogłośnie stwierdzili, że celebrytka powinna zrezygnować z dużych okularów przeciwsłonecznych, które zakrywają twarz na rzecz małych modeli, przypominających te rodem z lat 90, które w tym sezonie przeżywają swój wielki powrót.

Jak widać, Kim mocno wzięła sobie do serca słowa męża, bo postanowiła uzupełnić swoją garderobę o ten brakujący model. A wy? Co sądzicie o tym trendzie? My lubimy różnorodność w modzie, więc jesteśmy na tak. Warto jednak pamiętać, że wybierając okulary należy zwrócić uwagę na to, by pasowały do kształtu naszej twarzy. 

Kim Kardashian w dużych okularach

Postanowiłyśmy więc sprawdzić, czy duże oprawki, które tak kochamy, faktycznie są już passe. Na szczęście mamy dla was dobrą wiadomość. Wcale nie musimy się z nimi rozstawać - będą z nami jeszcze długo i najprawdopodobniej nigdy nie wyjdą z mody.

Na szczęście panujące trendy są różnorodne i dają nam wybór, co nas bardzo cieszy, bo w aktualnych kolekcjach coś dla siebie znajdą zarówno wielbicielki mody w stylu vintage oraz te z was, które wolą bardziej klasyczne rozwiązania. 

Kim Kardashian w długiej spódnicy w paski

Zachowanie Kanye bywa dość dziwaczne. Podobno raper bardzo ingeruje w życie całej rodziny Kardashian. Nie możemy jednk odmówić mu tego, że wyprostował styl Kim i sprawił, że celebrytka prezentuje się dużo lepiej niż jeszcze kilka lat temu i choć nadal zdarzają się jej modowe wpadki, to musimy przyznać, że wiele jej stylizacji chętnie znalazlałybyśmy w naszych szafach. 

Podoba sie wam jej styl? Sprawdźcie nasze ulubione propozycje! 

Zobacz więcej ubrań w stylu Kim

Meghan Markle może być dumna z tych strojów! Wzory, które w przyszłym sezonie będą HOT!

Polecamy w tej kategorii