Półnagie siostry Kardashian we wspólnej sesji!

Siostry Kardashian-Jenner zdobyły niebywałą popularność nie tylko w Stanach Zjednoczonych, głośno o nich również w Europie. Ich życiem żyją media na całym świecie, a same siostry wciąż podsycają atmosferę wokół siebie. Tym razem możemy oglądać je we wspólnej sesji zdjęciowej, która została stworzona na potrzeby kampanii Calvina Kleina. Budzi dość mieszane uczucia...

Półnagie siostry Kardashian we wspólnej sesji!

Najnowsza kampania Kleina mocno skupia się na rodzinie. Wcześniej do swoich sesji znani projektanci zaangażowali Kaię Greber i jej brata Presleya, a teraz przyszła pora na klan Kardashian. Siostry, którym niebywała popularność przyniósł reality show z ich udziałem, tym razem pozowały w samej bieliźnie w pomieszczeniu stylizowanym na stodołę. Jak wam się podoba efekt?  

siostry kardashian w sesji dla calvina kleina

Siostry pozują ubrane w białą bieliznę i spodnie z kolekcji Calvina Kleina, a na drewnianej podłodze rozłożone zostały biało czerwone koce, które nadają całości wiejskiego charakteru. Nie jesteśmy do końca pewne, czy ta przaśna sceneria, balasująca na pograniczu lekkiego kiczu, była na pewno dobrym pomysłem. 

Hasło kampanii brzmi "Our Family. #MyCalvins", a wybór słynnych sióstr ma właśnie podkreślać jak ważną wartością w życiu każdego człowieka jest rodzina. Klan Kardashian jest idealnym przykładem na umiejętne budowanie relacji rodzinnych - one dobrze wiedzą, jak ze sobą współpracować. W końcu właśnie na tym dorobiły się swoich milionów...

 

Nie musimy lubić rodzinki Kardashian, by stwierdzić, że uwielbiamy projekty Calvina. A ich bieliznę możemy wręcz określić mianem kultowej. Majtki i staniki z ich logiem noszą największe gwiazdy, ale możemy mieć je też my! Znalazłyśmy dla was najpopularniejsze modele od projektantów! 

Chcę zobaczyć więcej bielizny Calvina Kleina!
siostry Kardashian w sesji dla Calvina Kleina

A co w tej sesji wzbudziło największe zainteresowanie? Nie, nie Kim, którą uznajemy chyba za najpopularniejszą i najbardziej przedsiębiorczą z wszystkich sióstr. Tym razem wzrok wszystkich skupił się na Kylie i na plotce, która spędza sen z powiek tym, którzy interesują się życiem sławnej rodziny.

siostry kardashian w sesji dla calvina kleina

Wśród internautów rozgorzała dyskusja na temat tego, dlaczego Kylie Jenner na wszystkich fotografiach pozuje z zakrytym brzuchem? Czyżby najmłodsza z sióstr spodziewała się dziecka? Od pewnego czasu modelka skutecznie podsyca zainteresowanie mediów tym tematem, jednak jeszcze nie doczekaliśmy się żadnego oficjalnego komunikatu – i najprawdopodobniej tak się nie stanie.  

Fot.: mat.prasowe/ONS

Zobacz więcej ubrań w stylu sióstr Kardashian!

Buty od BORN2BE, które nigdy ci się nie znudzą! Zrób sobie idealny prezent na Walentynki!

Polecamy w tej kategorii