Reklama


Wykorzystaj zasięg Domodi.pl l i docieraj ze swoją reklamą do milionów potencjalnych klientów, poszukujących produktów i marek z branży modowej. Szeroki wachlarz usług pozwala dobrać rozwiązania szyte na miarę. Oprócz klasycznych usług wykorzystujemy także rosnący potencjał social mediów, video i aplikacji mobilnych.


ANGAŻUJ UŻYTKOWNIKA

Przykuj uwagę potencjalnych klientów poprzez dopasowanie treści reklamowej do kategorii produktowej, konkursy i akcje rabatowe. Znamy swoich użytkowników i pomożemy w doborze odpowiedniego call to action.


BĄDŹ TAM, GDZIE TWOI KLIENCI

Idziemy z duchem czasu. Stawiamy na social media, treści video, wysyłkę wiadomości w aplikacjach mobilnych. Używamy hashtagów, boostujemy posty, stosujemy product placement - wszystko w celu zwiększenia Twojej konwersji.


SZUKAJ TREŚCI WYSOKIEJ JAKOŚCI

Dostarczamy unikatowe i ciekawe treści redakcyjne, publikując je w sposób przejrzysty, z wysokiej jakości zdjęciami. Obecność w dobrej klasy otoczeniu kontentowym sprzyja budowaniu zaufania i pozytywnych skojarzeń z marką.


POSTAW NA SYNERGIĘ

Multikanałowość w dotarciu z przekazem marketingowym zawsze daje lepsze efekty niż eksploatowanie tylko jednego z nich. Połącz klasyczne bannery z pushem w aplikacji, postem video, zdjęciem na Instagramie czy mailingiem i ciesz się gwarancją dotarcia do potencjalnych klientów w ich ulubionych kanałach przekazu.

Masz pytania? Chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje? Napisz do nas! reklama@domodi.pl