Zimowy must have: czapka z pomponem

Pogoda zdecydowanie nas nie rozpieszcza. Nie warto jednak pozwolić, aby ponura aura zepsuła nam humor. Dobrym sposobem na poprawę nastroju będzie chociażby czapka z pomponem. Na pewno doda Waszej stylizacji charakteru i sprawi, że uśmiechniecie się do swojego lustrzanego odbicia!

Zimowy must have: czapka z pomponem

Wielu osobom czapki z pomponem kojarzą się głównie z czasem beztroskiego dzieciństwa czy wczesną młodością. Ostatnio jednak ten zabawny dodatek został dosyć mocno wylansowany przez blogeri i celebrytki na tyle, że stał się bardzo modnym elementem jesienno-zimowej stylizacji. Czapka z pomponem może stać się nie tylko bardzo wyrazistym akcentem Waszego looku, ale przede wszystkim pokaże, że macie do siebie dystans. Jeśli lubicie się wyróżniać postawcie na kolorowa wersję tego nakrycia głowy. Możecie również wybrać czy wolicie mniejszy pompon czy ten sporych rozmiarów. Do wyboru macie również takie wykonane z włóczki albo niezwykle modnego w tym sezonie futerka.

Co sądzicie o czapce z pomponem? Przekonacie się do niej? Zobaczcie jak w swoje stylizacje wkomponowały je blogerki modowe!

Czapka z pomponem według blogerek

Czapki z pomponem w Domodi

Must have: biżuteria na studniówkę Buty na imprezę do 100 zł!

Polecamy w tej kategorii