Must have: biżuteria na studniówkę

Oprócz samej sukienki, butów oraz torebki do stworzenia kompletnej stylizacji studniówkowej brakuje jeszcze tylko biżuterii. Warto zastanowić się nad tym jaka jest teraz modna i która najlepiej dopełni nasz look.

Must have: biżuteria na studniówkę

Delikatna i dziewczęca

Tego typu biżuteria zdecydowanie będzie pasowała do większości sukienek. Jest subtelna i zdominuje naszej stylizacji. W zalezności od preferencji oraz koloru wybranej sukienki, zdecydujcie się na złotą albo srebrną biżuterię. Jeśli wybrana przez Was kreacja będzie miała spory dekolt, koniecznie dodajcie do niej długi naszyjnik albo kolczyki. W przypadku bardziej zabudowanej sukienki najlepszym pomysłem będzie ozdobna opaska do włosów albo bransoletki i pierścionki.

Barokowy przepych

Nawiązując do jednego z obecnych trendów możecie zdecydować się na masywną i wyrazistą biżuterię. Pamiętajcie jednak aby nie zakładać jej do kolorowej i mocno zdobionej sukienki. Duży naszyjnik z kryształami to doskonałe dopełnienie małej czarnej, podobnie jak duże kolczyki albo barokowa broszka. Z taką biżuterią na pewno poczujecie się wyjątkowo!

Studniówkowe kreacje blogerek

Naszyjniki, bransoletki, kolczyki i pierścionki w Domodi

Inspiracje z wybiegów: lata 60. Zimowy must have: czapka z pomponem

Polecamy w tej kategorii