Wybór stylistki: kolor khaki

Kolor khaki od zawsze kojarzył się z jesienią. Ostatnio jednak barwa ta została nieco zepchnięta na dalszy tor. W najnowszych kolekcjach projektanci przypominają o tym, że khaki ma się dobrze i naprawdę warto go nosić - szczególnie w wersji total look! Wbrew pozorom jest to bowiem bardzo uniwersalny kolor, pasuje do każdego rodzaju urody i jest niezwykle praktyczny.

Wybór stylistki: kolor khaki

Zgniła zieleń zaczęła powoli dochodzić do głosu już w sezonie letnim. Dopiero teraz jednak stała się naprawdę mocnym trendem. Prawdopodobnie głównie za sprawą swojej delikatności i uniwersalności. Khaki wcale nie musi być noszony tylko w połączeniu ze stylem militarnym. Nie każdy go przecież lubi, a kolor ten idealnie nadaje się do stylizacji w odmiennym klimacie. Dobrym pomysłem jest chociażby wkomponowanie zgniłej zieleni w look rodem z lat 70. Wystarczy, że do dzwonów i butów na słupku dobierzemy zwiewną bluzkę albo golf w kolorze khaki i stylizacja gotowa. Kolor zgniłej zieleni pasuje praktycznie do każdego innego. Może go łączyć zarówno z czernią czy bielą, ale jeśli wolimy stylizacje nieco bardziej barwne - dodajmy go do brązy czy burgundu. Jednym z ważniejszych motywów pojawiających się na wybiegach było jednak użycie koloru khaki w wersji total look. Możemy oczywiście łączyć ze sobą różne odcienie tych kolorów - też będzie to wyglądało dobrze!

Lubicie kolor zgniłej zieleni? Macie w swojej szafie ubrania khaki? Jeśli nie, koniecznie przejrzyjcie nasze epropozycje!

Khaki według blogerek

Ubrania w kolorze khaki w Domodi

Inspiracja z wybiegów - powrót tweedu Hit jesieni: oryginalne rajstopy

Polecamy w tej kategorii