Ubierz się jak Kim! Zobacz niedrogie odpowiedniki!

Kim Kardashian to niewątpliwie ikona mody. Wiele osób twierdzi, że stylizacje Kim to głównie zasługa jej męża Kanye Westa. Nie można jednak odmówić jej ogromnej influencerskiej siły, która sprawiła, że miliony kobiet pokochały jej osbowość i styl. Postanowiliśmy wziąć pod lupę jej outfity! Zobaczcie komentarz blogerki modowej i stylistki Weroniki Myszkowskiej.

Ubierz się jak Kim! Zobacz niedrogie odpowiedniki!

1. Biały total look!

Źródło: Instagram post @kimkardashian

Kim zawsze jest pełna kobiecości i seksapilu. Jej stylizacje podkreślają atuty sylwetki nawet jeżeli nie są to oficjalne wyjścia.  Jej ubrania są minimalistyczne i utrzymane w stonowanej kolorystyce, przez co cały strój nie jest wulgarny. Właściwie, każdą z nas stać na to by ubierać się jak ona.

2. Błękitny total look!

Źródło zdjęć: East News

Kim bardzo lubi stylizacje monokolorystyczne. Wybierając takie zestawienie warto pamiętać aby kolor górnej części garderoby, a dolnej zmieniały się na wysokości talii, dzięki temu uzyskamy efekt klepsydry.  Zastosowanie jednej barwy w całym look'u pasuje do każdego typu urody i sylwetki – wystarczy odpowiednio dobrać dominujący kolor.

3. Kolory ziemi

Źródło: Instagram post @kimkardashian

Dla fanek sportowego stylu też się coś znajdzie! Kim naprawdę zasługuje na miano ikony mody, ponieważ potrafi łączyć eleganckie ubrania ze sportowymi. Jej złotym środkiem są obcasy, które zawsze idealnie pasują do dresowych spodni albo bluzy.

4. Ekstrawaganckie dodatki

Źródło: Instagram post @kimkardashian

Na oficjalne wyjścia i spotkania, Kim jest wierna prostym zasadom ubioru. Często dodaje wtedy do swoich stylizacji awangardowy element. Zobaczcie jak jedna rzecz sprawia, że cały zestaw nabiera innego charakteru.

Artykuł powstał w ramach projektu Domodi Style Icon, a jego autorką jest Weronika Myszkowska, autorka bloga mywayonfashion.pl/ .


DOMODI STYLE ICON to projekt, w którego ramach eksperci stylu komentują najnowsze trendy, dzielą się swoimi inspiracjami i wiedzą o modzie. Do projektu angażujemy Influencerów, których osiągnięcia inspirują nas i użytkowników Domodi.pl

Wybierz produkty dla siebie!

Jakie dobrać dodatki do czerwonej sukienki? Do tych letnich ubrań nie musisz mieć rozmiaru S!

Polecamy w tej kategorii