Triki z lakierem do paznokci

Wszystkie kochamy lakiery do paznokci! Zadbane dłonie z perfekcyjnie zrobionym manicurem to nasza wizytówka i element stylizacji. Masz w domu pokaźną kolekcję kolorowych lakierów? Dobra wiadomość: możesz wykorzystać je nie tylko na paznokciach! Poznaj nasze wyjątkowe lifehacki z wykorzystaniem lakierów! Niektóre z pewnością cię zaskoczą.

Zobacz lakiery do paznokci

malowanie lakierem końcówek szuruwek

1. Sznurówki, które trudno przełożyć przez oczko w bucie? Bez obaw! Z odsieczą przychodzą lakiery do paznokci, którymi wystarczy pomalować końcówki sznurowadeł. Końcówki zlepią się, a ty bez problemów zasznurujesz swoje buty! 

Zobacz więcej

wodoodporna zapałka

2. Czy wiedziałaś, że gdy zamoczysz główkę zapałki w lakierze do paznokci, stworzysz zapałkę wodoodporną? To dzięki szczególnym właściwościom chemicznym lakierów, o których żadna z nas nie myśli, gdy maluje paznokcie. Takie zapałki możesz wykorzystać nawet, gdy przez przypadek zamokną, nie mówiąc już o tym, że zabłyśniesz przed znajomymi jako ujarzmiająca ogień i wodę! 

Zaklejanie koperty przy pomocy lakieru do paznokci

3. Lakiery do paznokci nie tylko malują, ale też kleją! Możesz z powodzeniem wykorzystywać je na przykład do zaklejenia koperty. Zamiast bezbarwnego kleju, klej pod kolor papeterii!

Zobacz więcej

klucze oznaczone różnymi kolorami lakierów

4. Znalezienie kluczy w torebce to spore wyzwanie dla każdej kobiety. Jednak po wyciągnięciu ich wcale nie jest łatwiej! Zamiast męczyć się próbując dopasować klucz do dziurki, możesz odznaczyć swój zestaw, tak, aby klucze różniły się między sobą. Wykorzystaj do tego różne kolory lakierów! 

ozdabianie okularów przy pomocy lakieru do paznokci

5. Stylowe gadżety mogą diametralnie odmienić każdy outfit, dlatego warto stawiać na te najbardziej wyjątkowe i oryginalne. Najlepszy efekt w tej kwestii daje zrobienie czegoś własnoręcznie! Z pomocą lakierów do paznokci możesz szybko i łatwo ozdobić okulary przeciwsłoneczne. Modowo, kolorowo i zabawnie!

Zobacz okulary przeciwsłoneczne

6. Często używasz wsuwek do włosów, ale ich kolory wydają Ci się monotonne i nudne? Nic trudnego! Pomaluj je ulubionymi lakierami do paznokci, a następnie pozostaw do wyschnięcia. Z takimi wsuwkami stworzysz bajeczne fryzury!

Zobacz więcej

umacnianie szwu lakierem do paznokci

7. Szybki i skuteczny patent na guziki w koszuli – aby uniknąć ich odpadania, pomaluj je bezbarwnym lakierem, który sprawi, że szew będzie naprawdę mocny!

Zobacz więcej

case na telefon pomalowany lakierami do paznokci

8. Nie rozstajesz się ze swoim smartfonem? W takim razie elementem Twoich stylizacji musi być modny case na telefon! Zadbaj o to, by był kolorowy i oryginalny, na przykład malując go lakierami. 

Zobacz film jak zrobić taki case krok po kroku: https://domodi.pl/trendy/case-ombre-diy_1798

Kliknij i zobacz film jak zrobić case ombre krok po kroku

Zobacz więcej

Prawda, że kolorowe lakiery do paznokci mają znacznie więcej zastosowań niż można by przypuszczać? Te przydatne lifehacki nie raz uratują Cię przed niespodziewaną sytuacją! Jedno jest pewne – warto kolekcjonować lakiery, nie tylko po to, by malować nimi paznokcie.

Wybierz lakier dla siebie!

Rusin i Rozenek pokochały te buty! Śliczny case ombre na telefon

Polecamy w tej kategorii