Transparentność

Jak nosić transparentne ubrania? Możemy wybrać półprzeźroczystą bluzkę i zestawić ją z rozkloszowaną spódnicą i skórzaną ramoneską. Całość dopełniamy masywnymi dodatkami oraz skórzanymi, czarnymi workerami. Ciekawie prezentują się również ubrania, które tranparentne wstawki mają umieszczone na dekolcie lub rękawach. 

Transparentność

 

W kolekcjach jesień/zima 2014/15 możemy zaobserwować dużo delikatnych, półprzeżroczystych motywów. Projekty Victorii Beckham wykorzystują transparentne wstawki, natomiast Jason Wu wybrał tkaninę w groszki, podkreślając dekolt i ramiona. Anthony Vaccarello postawił na drapieżniejszy wizerunek modelek. Połączył delikatną mgiełkę ze skórzanymi koszulami, kurtkami i spódnicami. Pokaz Elie Saab to kwintesencja finezyjności. Projektant w sukienkach wykorzystał zwiewną tkaninę oraz mocno podkreślił talię. Michael Kors udowodnił, że lekkie, półprzeźroczyste tkaniny możemy nosić również na co dzień. Sylwetki Milly to najbardziej kobieca prezentacja transparentnych tkanin. Projektant wykorzystuje rozkloszowane suknie oraz spódnice z jedwabnej mgiełki. Andrew GN mocno eksponuje nogi, zwiewnymi, przeźroczystymi tkaninami.

Jak nosić transparentne ubrania? Ten trend najlepiej prezentuje się w wieczorowych stylizacjach. Nasza stylistka Monika Mia Grelewicz proponuje wybierać transparentne tkaniny w wersji czarnej. Możemy wybrać półprzeźroczystą bluzkę i zestawić ją z rozkloszowaną spódnicą i skórzaną ramoneską. Całość dopełniamy masywnymi dodatkami oraz skórzanymi, czarnymi workerami. Ciekawie prezentują się również ubrania, które tranparentne wstawki mają umieszczone na dekolcie lub rękawach. Kolejną propozycją stylizacji może być oversizowa, pudełkowa bluza, zestawiona z ołówkową spódnicą, która jest wykończona przeźroczystym panelem na linii dołu. 

Zobaczcie najciekawsze propozycje przeźroczystych sukienek, bluzek oraz spódniczek, które są dostepne w serwisie Domodi.pl

 

Błysk! Koronka

Polecamy w tej kategorii