Błysk!

Cekiny zawsze były zarezerwowane na wieczorne wyjścia, ale od kilku sezonów, odpowiednio zestawione, możemy nosić na co dzień. Cekinowa stylizacja, przy umiejętnym zestawieniu, może wyglądać naprawdę stylowo. Musimy jedynie pamiętać o zachowaniu umiaru i odpowiednio dobranych kolorach. Nasza stylistka Monika Mia Grelewicz, przygotowała dla Was przegląd najciekawszych ubrań i dodatków z cekinami w roli głównej.

Błysk!

Błysk! Ten silny trend w modzie jest z nami od kilku sezonów. Na jesień/zimę 2014/15 projektanci zaproponowali ubrania i dodatki wyszywane błyszczącymi oraz matowymi cekinami. Najbardziej efektowną kolekcję stworzyli projektanci Dolce & Gabbana. Możemy zauważyć tu mocne inspiracje średniowiecznymi, rycerskimi zbrojami. Kontrastem do bogatej kolekcji projektantów, jest pokaz Milly, który prezentuje jak stworzyć cekinową stylizację na co dzień. Nas najbardziej zachwyciła sylwetka z odważnym, błyszczącym garniturem. Kolekcja Elie Saab to jak zwykle kwintesencja kobiecości. Propozycje projektanta są idealne na wieczór.

Jak nosić błyszczące ubrania i dodatki? Cekiny zawsze były zarezerwowane na wieczorne wyjścia, ale od kilku sezonów, odpowiednio zestawione, możemy nosić na co dzień. Cekinowa stylizacja, przy umiejętnym zestawieniu, może wyglądać naprawdę stylowo. Musimy jedynie pamiętać o zachowaniu umiaru i odpowiednio dobranych kolorach. Cekiny najlepiej prezentują się w barwach czerni, złota lub srebra. Alternatywą są również szlachetne barwy wina i szmaragdu. Najciekawiej wyglądają w połączeniu z przecieranymi jeansami, boyfriendową marynarką i botkami na wysokim obcasie. Interesującym zestawieniem jest również biały tshirt lub pudełkowa bluza w połączeniu z cekinową spódniczką midi. W każdej stylizacji jedną z najważniejszych pozycji są dodatki, ale w przypadku wyboru mocnego, cekinowego akcentu, możemy dobrać tylko stonowaną bazę całego zestawu.

Nasza stylistka Monika Mia Grelewicz, przygotowała dla Was przegląd najciekawszych ubrań i dodatków z cekinami w roli głównej.

Burgund & Szmaragd Transparentność

Polecamy w tej kategorii