Ta czapka księżnej Kate to HIT czy KIT?

Kate Middleton przyzwyczaiła nas do swojego nienagannego stylu i tego, że zawsze wygląda idealnie. Kobiety na całym świecie pokochały jej stroje i to, że księżna często decyduje się na ubrania z trochę niższej półki cenowej, która jest w zasięgu budżetu wielu z nas. Ostatnio Kate polubiła pewien dodatek, który wzbudził sporo kontrowersji.... 

Ta czapka księżnej Kate to HIT czy KIT?

Zobaczcie, czym tym razem zaskoczyła nas Kate! Jesteście na TAK czy na NIE?

Kate Middleton w futrzanej czapce

Dodatkiem, który wzbudził tyle emocji była futrzana czapka, którą księżna niedawno miała na sobie. Kate ewidentnie upodobała sobie ten model, bo już nawet w zeszłym roku mogłyśmy podziwiać ją w podobnym. Jednak nie wszystkie fanki patrzyły na jej strój z podziwem. Wiele osób zarzucało księżnej, że włożyła ubranie z naturalnego futra, co nie wszystkim mogło pasować. Warto jednak pamiętać, że w sklepach znajdziecie też modele, które wykonane są ze sztucznego tworzywa, które do złudzenia przypomina to prawdziwe. A Wam podoba się taki styl? Sprawdźcie więc, o czym należy pamiętać, wybierając dla siebie podobne nakrycie głowy! 

Kate Middleton w futrzanej czapce

Podobają wam się futrzane czapki? Świetnie! Pozostaje tylko pytanie, jak należy je nosić. Nam przede wszystkim przypadł do gustu ten look w królewskim stylu. To świetna alternatywa dla wełnianej czapki, która nie zawsze pasuje do eleganckich okoliczności. Nie jest to jednak jedyny sposób na ten dodatek, bo równie dobrze spisze się on podczas mniej oficjalnych wyjść. Futrzana czapa połączona z puchową kurtką? Czemu nie! W końcu moda zimowa pozwala nam na odrobinę szaleństwa. Taki zestaw będzie prezentował się bardzo modnie i stylowo. A co najważniejsze! Będzie ci w nim szalenie ciepło!  

Kate Middleton w futrzanej czapce

Myślicie, że to model zarezerwowany tylko dla niektórych dziewczyn? Ogromny błąd! Ważny jest tylko dobór odpowiedniego fasonu. Owszem, dziewczyny o drobnej, smukłej twarzy będą mieć mniejszy problem z kupieniem sobie takiej czapki – nawet duże, włochate fasony będą prezentować się na nich świetnie. Jednak te z was, które mają trochę okrąglejszą buzię, wcale nie muszą rezygnować z takiego nakrycia głowy. W takim przypadku po prostu lepiej wybrać czapkę mniej pokaźnych rozmiarów.  

Ubierz się w stylu Kate!

Ceny w sklepach znów spadają! Sprawdźcie te HITY! Doskonałe triki, które zmniejszą twoje uda!

Polecamy w tej kategorii