Połączenie idealne: czerń i złoto

Czerń i złoto to już niemal klasyczne połączenie. Jedno z najbardziej eleganckich połączeń, które sprawi że będziesz wyglądała poważnie i dorośle, ale również niezwykle kobieco. Może je przedstawić w swojej stylizacji na wiele różnych sposobów. Poprzez aplikacje na sukience, biżuterię czy też modny dodatek w kolorze złota.

Połączenie idealne: czerń i złoto

Złoto na tle czerni wygląda chyba najlepiej. Dzięki głębi koloru i prostocie, która zazwyczaj kojarzy się z czarnymi ubraniami praktycznie każdy kontrastowy element wygląda na nim dobrze. A nawet lepiej niż na innym tle. Właśnie tak jest ze złotymi elementami, wstawkami na ubraniach. Możecie również postawić na złoty dodatek w postaci małej listonoszki czy też kopertówki, albo błyszczących szpilek. Jednak chyba najpiękniejszym i zarazem odnoszącym się mocno do bieżących trendów jest wkomponowanie złota w look za pomocą biżuterii. Możemy zdecydować się na masywny naszyjnik, duże i wyraziste kolczyki oraz mnóstwo pierścionków czy też bransoletek. W ten sposób pokażemy w swoim looku przepych i bogactwo, które królowało również na światowych wybiegach przedstawiających kolekcje na sezon jesienno-zimowy. Alternatywą do tego stanu rzeczy jest delikatna biżuteria, którą w subtelny sposób zaznaczycie w swoim looku obecność złota na tle czerni.

Co sądzicie o takim połączeniu? Lubicie nosić złoto razem z czernią? Zobaczcie propozycje czarnych sukienek oraz złotej bizuterii, które wybrałyśmy specjalnie dla Was!

Czerń ze złotem w stylizacjach blogerek

Czarne sukienki i złote dodatki w Domodi

Jesienny hit - koszula w stylu retro Futrzana czapka według gwiazdy

Polecamy w tej kategorii