Płaszcze we wzory - jak nosić?

Wzorzysty płaszcz to propozycja dla osób, które lubią modowe eksperymenty. Bez wątpienia jest to sposób na wyróżnienie z tłumu. Warto jednak trzymać się kilku zasad podczas tworzenia zestawów z tego typu okryciem wierzchnim. Jeśli zwrócicie uwagę na kilka kwestii Wasza stylizacja na pewno nie będzie przesadzona, wręcz przeciwnie - stworzycie intrygujący i niezwykle modny look!

Płaszcze we wzory - jak nosić?

Decydując się na płaszcz we wzory musimy przede wszystkim uważać na to aby nie przesadzić. W zależności do tego czy wybierzemy wzór utrzymany w szarościach, bieli i czerni czy wielobarwny, musimy odpowiednio dobrać pozostałe elementy naszej stylizacji. Płaszcz bazujący na monochromatycznych kolorach należy ożywić. Dodajmy do niego burgundowe spodnie albo gruby sweter w kolorze butelkowej zielenii z masywnym golfem. Możemy również postawić na mocny, barwny akcent poprzez użycie krwistoczerwonej szminki albo karminowej torebki typu shopper. W przypadku gdy zdecydujemy się na płaszcz, który poprzez printy zawiera w sobie sporo kolorów, zdecydujmy się na stonowane pozostałe elementy naszego looku. Jeśli jednak lubimy eksperymenty modowe możemy również spróbować połączyć ze sobą kilka różnych wzorów.

Macie w swojej szafie wzorzysty płaszcz? Jeśli nie, zobaczcie jakie dla Was wybrałyśmy spośród oferowanych przez sklepy internetowe dostępne w Domodi.

Blogerka we wzorzystym płaszczu

Płaszcze z printem w Domodi

Modne płaszcze: wybór blogerki Stylish! Hit jesieni: sportowe buty za kostkę

Polecamy w tej kategorii