Postaw na sukienkę z aplikacjami!

Pokazy kolekcji Mariusza Przybylskiego zawsze przyciągają mnóstwo gwiazd. Nic dziwnego. Ubrania projektanta noszą nie tylko celebrytki z Polski. Podczas ostatniego pokazu jedną z najlepiej ubranych gwiazd była zdecydowanie Kasia Sokołowska, która wyreżyserowała to wydarzenie.

Postaw na sukienkę z aplikacjami!

Źródło zdjęć: Akpa

Jako najważniejszy element swojej stylizacji reżyserka wybrała oczywiście sukienkę pochodzącą z najnowszej kolekcji projektanta. Zdecydowała się na pozornie prostą kreację. Czarna sukienka ozdobiona bowiem została pięknymi aplikacjami w postaci ozdobnych kamieni. Dzięki odpowiedniej długości kreacja idealnie podkreśliła zgrabne nogi oraz figurę reżyserki. Celebrytka do sukienki dodala oczywiście niezwykle eleganckie i pasujące do całości stylizacji botki kończące się przed kostką. Mimo, że stylizacja wydaje się na pierwszy rzut oka nieco za skromna na tego typu wydarzenie, gdy skupimy się na szczegółach, jesteśmy w stanie docenić każdy jej element.

Jak Wam się podoba stylizacja Katarzyny Sokołowskiej? Jeśli nie macie w swojej kolekcji ubrań ani jednek sukienki z aplikacją koniecznie przejrzycie nasze propozycje!

Blogerki ubrane w stylu gwiazdy

Modne sukienki z aplikacjami w Domodi

Pastelowy zawrót głowy Modne płaszcze: wybór blogerki Stylish!

Polecamy w tej kategorii