Nosisz te kolory? Sprawdź, co to oznacza!

To co na siebie zakładamy to nie tylko przypadkowe rzeczy, które wpadną nam w ręce - nawet jeśli tak nam się wydaje, rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Ubrania, które nosimy to też sposób, w jaki wyrażamy siebie, nasz charakter i temperament. Dziś dowiecie się, co wasza garderoba mówi o was! Jesteście gotowe na mały test? 

Nosisz te kolory? Sprawdź, co to oznacza!

W takim razie otwórzcie swoje szafy i bardziej wnikliwie niż zwykle przeanalizujcie, jakie kolory w nich dominują. Zaraz dowiecie się, co mówią o was wasze ulubione odcienie!  

Dziewczyna łapiąca taksówkę, ubrana w czarną sukienkę

Czarny  
 

Zaczynamy z przytupem! Czerń to kolor często (i zupełnie niepotrzebnie!) kojarzony ze jest smutkiem. A tymczasem badania mówią, że tę barwę najczęściej wybierają osoby zdyscyplinowane, które nie mają problemu z wykonywanie powierzonych im obowiązków i wypełanianiem zadań - nawet tych, w które trzeba włożyć więcej energii. Lubisz czerń? Świetnie, bo inni odbierają ten kolor jako elegancki, a osoby ubrane na czarno jako godne zaufania i silne. 

Seksowna czerń nigdy nie wyjdzie z mody, warto więc do swoich szaf przemycić kilka rzeczy w tym uniwersalnym i ponadczasowym kolorze. Może klasyczna mała czarna lub kultowa, skórzana ramoneska? Te rzeczy to prawdziwy must have!  

Fot.: Instagram (@ bs08111)

Zobacz więcej czarnych ubrań

dziewczyna w zielonych okularach przeciwsłonecznych i zielonym płaszczu

Zielony 
 

Lubicie zieleń, a w waszych szafach dominuje właśnie ten kolor? W takim razie w oczach innych wydajcie się być osobami spokojnymi i godnymi zaufania. Ponadto, osoby w zieleni odbierane są jako charyzmatyczne i wrażliwe. Dostrzegacie u siebie te cechy?

Co my najchętniej zobaczyłybyśmy w nszych szafach? Bez dwóch zdań sukienkę w odcieniu butlekowej zieleni lub bardziej stonowane ubrania w klasycznym kolorze khaki! 

Fot.: Instagram (@alexadnralapp_)

Więcej zielonych rzeczy TUTAJ

dziewczyna w niebieskich szpilkach i niebieskim płaszczu

Niebieski 

Osoby w niebieskim uważane są za kreatywne i pełne nowych pomysłów. Lubią działać, ale przy tym są spokojne i skoredo ugodowego rozwiązywania problemów. Niebieski kojarzony jest z mądrością i niezależnością. Często zakładacie niebieskie ubrania? To świetnie, bo to kolor budzący szacunek i posłuch wśród innych.  

Nie przez przypadek na spotkanie biznesowe zaleca się ubieranie błękitnych koszul. My proponujemy posunąć się o krok dalej i skusić się na niebieski płaszczyk albo supermodną, kobaltową spódnicę.

Fot.: Instagram (@mesiszigeti)

Najpiękniejsze niebieskie sukienki TUTAJ

dziewczyna w brązowym swetrze i białej podkoszulce

Brązowy 
 

To dość specyficzny kolor, bo budzi różne, często bardzo sprzeczne skojarzenia. Z jednej strony osoby w brązie postrzegane są jako stabilne emocjonalnie i twardo stąpające po ziemi, a z drugiej mające mały problem z wyrażaniem własnych uczuć. Są pracowite i godne zaufania, jednak pozbawione poczucia humoru.  Lubicie brąz? To nic złego, bo to kolor osób o bardzo złożonym charkaterze! 

Fot.: Instagram (@_thefab3)

Chcę zobaczyć więcej brązowych rzeczy

brunetka ubrania w czerwoną bluzkę

Czerwony  
 

Kto kocha ognistą czerwień? Z pewnością te z was, które nie lubią stać w miejscu. Żywiołowość i energia to wasze drugie imię, a nuda i statyczne spędzanie wolnego czasu to bardziej dla was kara niż przyjemny relaks. Czerwień to kolor osób, które są odważne i lubią zwracać na siebie uwagę. 

My uważamy, że w szafie każdej kobiety powinna znaleźć się przynajmniej jedna czerwona rzecz. Sprawdzi się doskonale, gdy będzicie chaiły poczuć się kobieco i poprawic sobie humor! 

Fot.: Instagram (@cmcoving) 

Tutaj znajdziesz piękniejsze rzeczy w soczystej czerwieni

dziewczyna w białym swetrze i jeansach

Biały 
 

Rozpoczęłyśmy czernią, więc teraz skończymy jej całkowitym przeciwieństwem, czyli czystą bielą. Osoby, w których szafach dominują białe ubrania najczęściej uważane są za poukładane, skupione na swoich celach i realizowaniu ich. Niestety często tez bywają odbierane jako dość zamknięte na nawiązywanie nowych znajomość i kontakt z otoczeniem. Podobnie jak czerń, biel kojarzoa jest z elegancją i wyrafinowaniem, dbałością o szczegóły i skrupulatnością.  

Fot.: Instagram (@banso73)

Twoje ulubione, białe ubrania są TUTAJ!

Zobacz więcej naszych kolorowych propozycji!

Stwórz z nami najmodniejszy makijaż wieczorowy! Podejmij wyzwanie stylu i wygraj nagrody!

Polecamy w tej kategorii