Must have: okulary przeciwsłoneczne

Okulary przeciwsłoneczne to niezwykle przydatny dodatek nie tylko na wiosnę i lato. Jesienią również warto nosić je w torebce. Nie tylko ze względów praktycznych, ale też estetycznych. Okulary przeciwsłoneczne to wspaniały dodatek, który może nadać Waszej stylizacji nowego, ciekawego charakteru!

Must have: okulary przeciwsłoneczne

Wybierając okulary przeciwsłoneczne na jesień zwróćmy przede wszystkim uwagę na to czy posiadają odpowiedni filtr chroniący nasze oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV. Wiąże się to zazwyczaj z nieco wyższą ceną. Warto jednak zainwestować w okulary słoneczne z wyższej półki, gdyż bez wątpienia przydadzą się nam wiosną oraz latem. Jeśli chodzi o kształt, przede wszystkim powinnyśmy dobrać go aby pasował do owalu naszej twarzy. Po drugie warto sugerować się bieżącymi trendami. Ostatnio najmodniejsze stały się okulary nawiązujące w jakiś sposób do lenonek, czyli okrągłe. Nie muszą być jednak bardzo małe, tak jak wersja pierwotna, spokojnie możecie zdecydować się na nieco większe. Poza tym dalej hitem pozostają awiatorki czy okulary w stylu retro.

Uważacie, że okulary przeciwsłoneczne to przydatny dodatek na jesień? Przejrzyjcie nasze propozycje i znajdźcie odpowiedni kształt dla siebie!

Okulary przeciwsłoneczne według blogerek

Najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne w Domodi

Emu: hit czy kit? Trend z wybiegu: futrzane akcenty

Polecamy w tej kategorii