Trend z wybiegu: futrzane akcenty

Zanim przyjdzie do nas zima i poczujemy ogromną potrzebę otulenia się futrem, postarajmy się chociaż zaakcentować je w naszych stylizacjach. W swoich najnowszych kolekcjach projektanci dosyć często nawiązywali do tego motywu. Futerkowe elementy pojawiały się na kapturach kurtek, kołnierzach płaszczy czy jako czapka. Tego typu akcent możemy bowiem wkomponować w wielu, czasem nieoczywistych miejscach.

Trend z wybiegu: futrzane akcenty

Źródło zdjęć: East News, Zeppelin

Futerkowe elementy na ubraniach to jeden z ważniejszych trendów na tegoroczną jesień. Pokochały go nie tylko blogerki modowe, zauroczył również gwiazdy showbiznesu. Możemy włączyć je do naszego looku za pomocą chociażby obszycia kaptura kurtki. Dzięki temu po założeniu go na głowę uwydatnimy futro w swojej stylizacji tak jak zrobiła to w swojej najnowszej kolekcji chociażby Alberta Ferretti. Idealnym wręcz miejscem na tego typu elementy w płaszczu jest kołnierz. Wybór należy do nas: subtelne futro według Lanvin, zdobiące okrycie wierzchnie albo zdecydowanie bardziej wyrazista, puszysta aplikacja przy retro sukience Michaela Korsa. Możemy również postawić na etolę, którą będziemy mogły dowolnie miksować z różnymi stylizacjami (Naeeem Khan) albo po prostu zainwestować w dużą, futrzaną czapkę taką jak na pokazie Tommy Hilfiger.

Grunt, żeby futro pojawiło się w naszej jesiennej garderobie. Nie macie jeszcze kurtki na chłodniejsze dni? Przejrzyjcie nasze propozycje i koniecznie wybierzcie tę z futerkiem!

Blogerka inspiruje

Kurtki z futerkiem w Domodi

Must have: okulary przeciwsłoneczne Najmodniejsze piżamy na jesień

Polecamy w tej kategorii