Kasia Zielińska w katanie z sieciówki!

Jeśli mielibyśmy powiedzieć, jaką kurtkę uważamy za najbardziej ponadczasowy model, to na czele naszej listy z pewnością znalazłaby się jeansowa katana. Ta uniwersalna część garderoby tak naprawdę nigdy nie wychodzi z mody i odkąd zagościła w naszych szafach, trudno jest nam się z nią rozstać.  

Kasia Zielińska w katanie z sieciówki!

Kasia Zielińska w katanie

Nie tylko my doceniamy kurtki jeansowe, polskie gwiazdy również lubią w nich chodzić. Zobaczcie tylko Kasię Zielińską i jej doskonałą stylizację z kataną w roli głównej. Mamy dla was świetną wiadomość! To model pochodzący z najnowszej kolekcji Reserved. Znajdziecie go u nas za niecałe 200 zł!  

Tu znajdziesz katanę w stylu aktorki

Kasia Zielińska z różowymi kwiatkami

Stylizacja aktorki idealnie wpisuje się w panujące trendy, bo nie dość, że w tym sezonie króluje jeans, to wszelkie fasony oversize również są bardzo HOT. Oprócz jeansowej kurtki aktorka założyła też białą sukienkę z golfem, dzięki której stylizacja nabrała świeżości. Jeśli nie przepadasz za sukienkami, możesz zdecydować się po prostu na biały golf, który również będzie prezentował się bardzo dobrze. Dodatkowo aktorka postawiła na kontrastujące akcesoria w postaci czerwonej torebki na łańcuszku oraz okularów z beżowymi oprawkami. Całość prezentuje się naprawdę fantastycznie! 

źródło: Instagram, ONS

Zobacz więcej rzeczy w podobnym stylu!

Designerska ramka na zdjęcia DIY Okiem blogera: jesienne hity z sieciówek

Polecamy w tej kategorii