Bielizna - Pokaz Victoria's Secret 2014

Pokaz Victoria's Secret to najbardziej wyczekiwane wydarzenie w świecie mody. To już nie tylko prezentacja najnowszej kolekcji bielizny, a ogromne show i wysokobudżetowa produkcja. W tym roku w pokazie wzieło udział aż 48 modelek. Na wybiegu mogliśmy zobaczyć aniołki Victoria’s Secret: Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Candice Swanepoel oraz Douzten Kroes.

Bielizna - Pokaz Victoria's Secret 2014

Pokaz Victoria's Secret to najbardziej wyczekiwane wydarzenie w świecie mody. To już nie tylko prezentacja najnowszej kolekcji bielizny, a ogromne show i wysokobudżetowa produkcja. W tym roku w pokazie wzieło udział aż 48 modelek. Na wybiegu mogliśmy zobaczyć aniołki Victoria’s Secret: Adriana Lima, Alessandra Ambrosio, Candice Swanepoel oraz Douzten Kroes. W  pokazie wzięły również polskie piękności: Magdalena Frąckowiak, Kasia Struss oraz Monika Jagaciak. Oprawa muzyczna pokazu jak zwykle była niesamowita. Podczas wydarzenia mieliśmy okazję zobaczyć takich Artystów: Taylor Swift, Ariana Grande, Ed Sheeran oraz Hozier.

Pokaz został podzielony na sześć części: Exotic Traveller, Gilded Angels, Fairy Tale, University of Pink, Dream Girl oraz Angel Ball. Exotic Traveller to propozycja najbardziej kolorowa i energetyczna. Barwne skrzydła, kontrastujące barwy i etniczne wzory to motyw przewodni tej części pokazu. Gilded Angels, czyli anioły oblane złotem, są stylizacjami pełnymi przepychu i zmysłowości. Spektakularne złote skrzydła i dodatki połączone z delikatną, pastelową bielizną. Fairy Tale to baśniowe i magiczne zestawienia. University of Pink - najbardziej słodkie i dziewczęce wydanie bielizny Victoria Secret. Dream Girl to kobiece wydanie marki, inspirowane latami 50. oraz Angel Ball - kwintesencja kobiecości i zmysłowości.

Pokaz odbył się 2 grudnia w Londynie, natomiast spektakularny film z pokazu będziemy mogli zobaczyć już w najbliższy wtorek 9 grudnia. My nie możemy już się doczekać, a do tego czasu, nasza stylistka Monika Mia Grelewicz przygotowała dla Was propozycje bielizny inspirowane pokazem Victoria’s Secret.

Futrzane detale Energetyczne kolory

Polecamy w tej kategorii