Energetyczne kolory

Energetyczne barwy nie są zarezerwowane tylko na letni sezon. Tej jesieni i zimy będziemy nosić neonowe ubrania i dodatki. Ekstrawagancki motyw pojawia się w postaci energetycznych, intensywnych zestawień czyli color blocking. Jest to jeden z trudniejszych trendów, który wymaga dobrego wyczucia kolorów. Jego podstawową zasadą jest łączenie kontrastujących ze sobą kolorów w różnych tonacjach, które na pozór do siebie nie pasują. 

Energetyczne kolory

Energetyczne barwy nie są zarezerwowane tylko na letni sezon. Tej jesieni i zimy będziemy nosić neonowe ubrania i dodatki. 

Christian Dior to bardzo klasyczna kolekcja z nowoczesnymi formami. Bazą są dwurzędowe płaszcze, rozkloszowane sukienki i spódnice oraz baskinka o ciekawej konstrukcji. Ekstrawagancki motyw pojawia się w postaci energetycznych, intensywnych zestawień czyli color blocking. Jest to jeden z trudniejszych trendów, który wymaga dobrego wyczucia kolorów. Jego podstawową zasadą jest łączenie kontrastujących ze sobą kolorów w różnych tonacjach, które na pozór do siebie nie pasują. Dom mody zadbał również o neonowe dodatki w postaci torebek i butów. Balmain w swojej kolekcji zaproponował odważne, neonowe futra zestawione z wzorzystą tkaniną. Kolejną propozycją są również pomarańczowe i cytrynowe sukienki z ciekawą fakturą. Neonowe barwy od podszewki? Takie projekty zaprezentował  Joseph Altuzarra, którego kolekcja zachwyca kobaltowymi i fuksjowymi kołnierzami oraz paskami zawiązanymi na linii talii. Ralph Lauren postawił na jeden mocny, neonowy akcent w postaci kurtki, sweterka czy płaszcza. Tłem jest czarna baza. Kenzo zachwyca geometrycznymi formami oraz abstrakcyjnymi wzorami w wydaniu fluorescencyjnym. Cała kolekcja jest oparta na kontrastujących barwach.

Sprawdźcie energetyczne propozycje ubrań i dodatków, jakie przygotowała dla Was nasza stylistka Monika Mia Grelewicz

Bielizna - Pokaz Victoria's Secret 2014 Motywy zwierzęce

Polecamy w tej kategorii