Wygodne i modne - spodnie dresowe

Spodnie dresowe kojarzą nam się głównie z niezobowiązującym, domowym strojem albo stylem sportowym. Od jakiegoś czasu blogerki oraz celebrytki zmieniły jednak podejscie do tego rodzaju spodni. Można, a nawet powinno się nosić je na co dzień, łącząc nie z bluzą, ale na przykład koszulą i skórzaną kurtką. To wspaniały sposób na połączenie wygody z elegancją!

Wygodne i modne - spodnie dresowe

Dresowe spodnie to absolutny must have każdej, interesującej się modą kobiety. I nie chodzi tu o spodnie, które będziemy nosiły po domu po domu, te rozciągnięte i stare. Mowa o spodniach dresowych, które spokojnie możemy ubrać na zewnątrz. Wykonanych do dobrej jakości materiału, kolorowe albo we wzory. Takie spodnie dresowe możemy ubrać zarówno do butów sportowych typu slip on ale też do botków. Na górę idealnie nada się sweterek bądź bluzka z aplikacją albo koszula. Poza tym z tego typu spodniami idealnie komponuje się skórzana ramoneska, a nawet wełniany płaszcz! W zeszłym sezonie styl określany mianem sportowa elegancja był naprawdę modny. W tym ustępuje nieco innym trendom, ale oczywiście spodnie dresowe nadal są niezwykle hot i zarówno blogerki modowe jak i celebrytki chętnie sięgają po nie gdy wybierają się na nieco mniej formalne spotkania albo po prostu chcą się czuć komfortowo i oryginalnie jednocześnie.

Nosicie spodnie dresowe w ten sposób? Jeśli nie, koniecznie przejrzyjcie nasze propozycje i sprawcie sobie co najmniej jedną parę!

Dresowe spodnie według blogerek

Dresowe spodnie w Domodi

Moda z wybiegu: asymetria Metaliczna stylizacja gwiazdy

Polecamy w tej kategorii