Wrocław rozmawia o modzie

W tym roku luty obfitował w świetne wydarzenia modowe. Bacznie obserwowaliśmy mediolański tydzień mody, galę rozdania Oscarów oraz pierwsze urodziny polskiego wydania Vogue. We Wrocławiu również mieliśmy okazję przyjrzeć się bliżej wyjątkowej konferencji „Moda a biznes”, podczas której pasjonaci mody podzielili się swoją specjalistyczna wiedzą.

Wrocław rozmawia o modzie

23 lutego w salonie Empik we wrocławskiej Renomie odbyła się już 3. edycja konferencji w ramach Project Fashion Day. Tym razem tematem przewodnim eventu było hasło „Moda a biznes”. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem i zgromadziło sporą publiczność.

Za pomocą konferencji organizatorzy chcieli pokazać, że moda to nie tylko piękny wygląd i ciekawe stylizacje, ale także szerokie spektrum biznesowej wiedzy. Aby skutecznie funkcjonować w przemyśle modowym trzeba więc być na bieżąco nie tylko z najnowszymi trendami, ale śledzić również rozwój technologii, preferencji konsumenckich i zachowań w Internecie.

Podczas wydarzenia wystąpili…

Bartłomiej Dwornik z Fundacji na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową. Swoją prelekcję poświęcił tematowi społecznej odpowiedzialności biznesu i opowiedział o korzyściach płynących z pomagania - również tych wizerunkowych.

moda-a-biznes-bartlomiej-dwornik

Andrzej Czech i Mateusz Haniszewski z Agencji SFERA Group, którzy przybliżyli publiczności temat influencer marketingu, przedstawiając prezentację pt. „Blogerzy na cyfrowym wybiegu - influencer marketing od kuchni.”

moda-a-biznes-sfera-group

Anna Radojewska i Magda Karczewska, właścicielki firmy Pracovnia, które opowiedziały o swoich wieloletnich doświadczeniach związanych z budowaniem własnej marki na polskim rynku modowym.

Marek Włoch, reprezentujący Wrocław Fashion Outlet, który podjął trudny temat pragmatyzacji w modzie i komunikacji ze smart-shopperem. 

…..Kama Tokarska, która zaprezentowała swoje storytellerskie zdolności, ujmując publiczność chwytliwym tematem „5 faktów modowych, które zdecydowanie Cię zaskoczą”.

Organizatorom gratulujemy sukcesu i nie możemy doczekać się kolejnych wydarzeń!

Trendy 2019. Zobacz, co będzie modne tej wiosny! Idealny prezent na Dzień Kobiet

Polecamy w tej kategorii