Wiosna w stylu CCC! Weź udział w KONKURSIE!

Każdy pretekst jest dobry, by kupić nową parę butów! To przecież idealny sposób na poprawienie sobie humoru i oczywiście urozmaicenie swojej szafy o modny dodatek. A jeszcze lepiej, gdy nowiutka para butów powędruje do nas zupełnie za darmo! To możliwe, bo dziś mamy dla Was coś specjalnego - CCC rozdaje vouchery na zakupy w swoich sklepach! Wystarczy tylko wziąć udział w konkursie!  

Wiosna w stylu CCC! Weź udział w KONKURSIE!

Sportowe sneakersy? Szpilki? A może wygodne baletki? Jakie modele chciałybyście znaleźć w swoich szafach? Wybór jest naprawdę duży, więc jesteśmy przekonane, że każda z Was znajdzie coś dla siebie na nowy sezon.

Dołączcie do zabawy, bo do zgarnięcia jest aż 100 voucherów o wartości 100 zł, więc jest o co walczyć! 

Zapoznajcie się z zasadami i weźcie udział w naszym konkursie!

Wiosenna aura zachęca nas do małych, modowych eksperymentów. Chętniej decydujemy się na kolory i niebanalne połączenia, dzięki którym możemy wyrazić siebie i swój charakter. 

Czemu więc nie podzielić się swoim strojem z innymi? Stwórzcie wiosenno-letnią stylizację z butami CCC w roli głównej i zróbcie sobie w niej zdjęcie. Pokażcie innym dziewczynom swój styl i przy okazji zgarnijcie nagrody! 

1. Do 6 czerwca 2018 umieść na swoim koncie instagramowym zdjęcie w butach marki CCC i oznacz je hashtagiem #CCCgoformore i oznaczeniem @cccshoesbags

2. Spośród zamieszczonych zdjęć zostaną wybrane te najciekawsze i poinformujemy o tym w komentarzu pod zdjęciem

Czekamy na Wasze zgłoszenia! Powodzenia!

Te prezenty na DZIEŃ MATKI to strzał w dziesiątkę! Letnie HITY z sieciówek do 100 zł!

Polecamy w tej kategorii