Ulubione produkty userów na wiosnę!

Zbadaliśmy najczęstsze, wiosenne wybory użytkowników i użytkowniczek Domodi. Wyniki są naprawdę zaskakujące. Obok sprawdzonej klasyki pojawiły się rzeczy inspirowane najnowszymi trendami w modzie, a decyzje zarówno kobiet, jak i mężczyzn są dowodem na to, że ten sezon należy do odważnych kolorów i wygodnych fasonów.

Ulubione produkty userów na wiosnę!

INFOGRAFIKA - WIOSNA 2018

Klasyka wciąż na topie

42% kobiet wiosną stawia na sukienki, a 28% wybrało dla siebie ponadczasowy płaszcz. Do najczęstszych zakupów mężczyzn zaliczyć możemy jeansowe spodnie, które nigdy nie wychodzą z mody, a także uniwersalne okrycia wierzchnie, jak granatowa kurtka. Wnioski? Klasyczne elementy stylu są wciąż jednymi z najchętniej kupowanych.

Odważnie i nieszablonowo

Inspiracje najnowszymi trendami możemy dostrzec w kolorystycznych wyborach użytkowników Domodi. Odwagą przy komponowaniu wiosennej garderoby wykazali się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Mężczyźni wybrali dla siebie różowe bluzy sportowe, noszone przez takie gwiazdy, jak chociażby Taco Hemingway, Drake, Justin Bieber i Jay-Z. Odważne kolory dominowały również w najchętniej kupowanych dodatkach. Hitem wśród kobiet okazały się różowe buty sportowe. Z kolei na czerwone obuwie w sportowym stylu postawiło aż 80% mężczyzn. Te wybory użytkowników Domodi są najlepszym dowodem na to, że w modzie jest coraz więcej miejsca na oryginalność, fantazję i świadome korzystanie z trendów.

Wygoda ponad wszystko

Użytkownicy Domodi swoimi zakupowymi decyzjami potwierdzili, że nowym priorytetem przy wyborze ubrań i dodatków jest wygoda. Odkąd największe domy mody, jak Gucci, Louis Vuitton czy Balenciaga wprowadziły do sprzedaży unikalne modele sneakersów, sportowe trendy zyskują coraz większą popularność.

Wśród najchętniej kupowanych ubrań męskich na Domodi.pl pojawiły się między innymi sportowe bluzy i jeansy. Kobiety postawiły na wygodne i praktyczne dodatki, czyli torebki listonoszki i shopperki. Niezbędnym elementem stylu na wiosnę okazały się również buty sportowe, na które zdecydowało się 35% kobiet i 80% mężczyzn. Bez wątpienia użytkownicy Domodi lubią dobrze czuć się w tym, co noszą.

Ta sukienka Meghan Markle to HIT sezonu! HITY wiosny, które podkreślą twoją talię!

Polecamy w tej kategorii