Torebki w atrakcyjnych cenach

Torebka jest niezastąpionym elementem w życiu każdej kobiety.

Ta idealna jest w stanie pomieścić wszystkie niezbędne akcesoria. Daje nam niezwykle dużą swobodę.

W tym sezonie, możemy wybierać w teksturach oraz fasonach. Światowe wybiegi zdominowała ponadczasowa czerń.

Torebki w atrakcyjnych cenach

Torebka jest niezastąpionym elementem w życiu każdej kobiety. Ta idealna jest w stanie pomieścić wszystkie niezbędne akcesoria. Daje nam niezwykle dużą swobodę.

W tym sezonie, możemy wybierać w teksturach oraz fasonach. Światowe wybiegi zdominowała ponadczasowa czerń.

Marni zaproponował torby XXL. Lanvin postawił na połączenie czerni ze złotem. Chanel zachwyca torebkami z niesamowitymi detalami.

Nas najbardziej urzekły projekty Christiana Diora, który oczarował nas ciekawą teksturą ze zwierzęcym motywem. Jaką wybrać torebkę w tym sezonie? Na co dzień bardzo wygodne są torebki w kształcie kuferka lub shopper bag. Na wieczór polecamy torebki typu clutch. Kopertówki mają być przede wszystkich efektowne oraz powinny pomieścić niezbędne drobiazgi. Modne są torebki na długim pasku, przewieszone przez ramię, eleganckie kuferki czy futrzane wykończenia oraz motywy zwierzęce. Warto zainwestować w dobrej jakości torebkę. Ta o ponadczasowym kroju oraz wykonana z wysokogatunkowej skóry naturalnej, posłuży nam wiele lat.

Nasza stylistka Monika Mia Grelewicz wybrała dla Was kilkadziesiąt modeli torebek, które są modne tej zimy, ale również posłużą Wam w kolejnych sezonach. Wszystkie propozycje są w promocyjnych cenach i można zakupić je klikając na wybrany model.

Dzień kobiet Skóra

Polecamy w tej kategorii