Te fryzjerskie triki zaoszczędzą twój czas!

Czasami ułożenie włosów potrafi zamienić nasz poranek w prawdziwy koszmar, a włosy, mimo naszych usilnych starań, kompletnie nie chcą współpracować. Trudno znaleźć odpowiedź, dlaczego tak się dzieje, jednak my wiemy, jak można temu zaradzić!

Te fryzjerskie triki zaoszczędzą twój czas!

Mamy dla was kilka porad, dzięki którym dużo łatwiej będzie wam okiełznać niesforne kosmyki dosłownie w kilka chwil! 

Fale w tempie ekspresowym

blondynka oparta o srebrną balustradę

Chcesz nadać swoim włosom pofalowaną fakturę? Możesz zrobić to bardzo szybko. Zapleć po obu stronach 3 albo 4 warkocze. Następnie przejedź prostownicą po każdym z nich. Po ściągnięciu gumek otrzymasz efekt delikatnych fal. Prawda, że proste?

Szczoteczka do...włosów

dziewczyna w brązowych włosach i koczku na czubku głowy

Jeśli nie możesz okiełznać odstających kosmyków, skorzystaj z naszej rady. Weź zwykłą szczoteczkę do zębów i spryskaj ją lakierem do włosów. Przejedź nią teraz po odstających włoskach. Czy to nie banalne?

Ułóż tylko włosy z wierzchu

dziewczyna długich, falowanych włosach, czerwonej bluzie i złotym zegarku

Spieszysz się tak, że na długie chwile przed lustrem nie starczy ci czasu? Nie trać go na misterne uczesania. Zamiast tego ogarnij tylko włosy z wierzchu. Możesz wygładzić je prostownicą lub nawinąć na szeroką szczotkę. Ukryjesz małe niedociągnięcia i wyrobisz się na czas!

Pozbądź się nadmiaru kosmetyku

długowłosa blondynka w katanie

Nieopatrznie wtarłaś w swoje włosy zbyt dużą ilość kosmetyku? Spokojnie, możesz jeszcze uratować sytuację. Spryskaj swoją czuprynę mgiełką czystej wody i dokładnie wyczesz nadmiar produktów. 

Sposób na zsuwające się wsuwki

blondynka z koczkiem na głowie i różowym szalikiem na szyi

Wsuwki, które nie chcą pozostać na swoim miejscu to dość powszechny problem. Istnieje jednak sposób na to, by temu zaradzić. Wystarczy przed wpięciem we włosy spryskać je lakierem. Spinki pozostaną na swoim miejscu, a twoja fryzura będzie prezentować się nienagannie. 

Prostowanie? Tylko w ten sposób!

azjatka leżąca na łóżku z jedną ręką na twarzy

Jeśli chcesz, by twoje włosy, pomimo prostowania, nie straciły na objętości, prostuj pasma ku górze. Unikniesz przyklapniętych włosów u nasady, a twoje kosmyki będą wygładzone. 

Spraw, by twój kucyk miał większą objętość

blondynka w czarnej skórze z frędzlami

Zastanawiasz się czasami, jak to się dzieje, że niektóre dziewczyny mają piękne, gęste kucyki, a u ciebie powstaje tylko licha kitka? To nie musi być tylko zasługa grubych i gęstych włosów, a trik który daje bardzo podobny efekt. Wykorzystaj pomysł z kucykiem w kucyku. Rozczesz włosy, a następnie zrób kucyk tylko z włosów ze środka głowy (tak, by póżniej móc objąć go kolejną warstwą włosów). Następnie zbierz pozostałe włosy i przywiąż do kucyka zrobionego wcześniej.  Prosto i efektownie, prawda?

To ci się może przydać

Moda męska - kupuj online Reserved czy Zara: która sukienka to HIT lata?

Polecamy w tej kategorii