Ta sukienka Mariah Carey zaraz eksploduje!

Z Mariah Carey ostatnio nie dzieje się najlepiej. Gwiazda zalicza jedną modową wpadkę za drugą. Niestety, pozbawiona wyczucia smaku piosenkarka, nie zauważa, że jej stylizacje nie należą do najbardziej udanych, podkreślają jej niedoskonałości i po prostu wyglądają wulgarnie. Zobaczcie, co takiego tym razem założyła diwa. Efekt trochę przeraża.  

Ta sukienka Mariah Carey zaraz eksploduje!

Celebrytka postanowiła chyba zrobić wrażenie na swoim chłopaku, bo na randkę z nim wybrała obcisłą i maksymalnie krótką sukienkę. Niestety, osiągnęła całkowicie odwrotny efekt, bo strój, który wybrała, wygląda jakby miał zaraz eksplodować. Lateksowa sukienka z imitującym ciało pasem na środku wygląda tragicznie. Już i tak beznadziejnej sytuacji dodatkowo nie poprawia fakt, że diwa bardzo nieodpowiednio dobrała strój do swojej figury. Podkreśliła tylko nadprogramowe kilogramy, które ostatnio zdarzyło się jej przybrać. Na domiar złego piosenkarka ukoronowała swój strój nieziemsko wysokimi butami z masywną platformą, które nie wyglądają dobrze - raczej tandetnie i tanio. 

Mariah Carey w bardzo obcisłej sukience - 3 zdjęcia

Lubimy kobiece kształty i wiemy, że osoby noszące trochę większe rozmiary, mogą wyglądać bardzo atrakcyjnie. Wystarczy tylko, że dobiorą ubrania odpowiednie do swojego ciała. To zresztą złota zasada, która powinna przyświecać każdej kobiecie. Jeśli masz figurę zbliżoną do tej Mariah zamiast obcisłych i kusych sukienek, wybieraj takie, które zamiast opinać mankamenty twojego ciała, podkreślą atuty. Nie decyduj się na fasony mini, lepiej poszukaj czegoś, co kończy się wraz z linią kolan. Odsłoń szczupłe łydki, a schowaj zbyt masywna uda. Zastanawiasz się nad butami? Kategorycznie zabraniamy tych w stylu piosenkarki! Dużo lepiej będą się prezentować klasyczne szpilki, które wysmuklą twoją nogę. 

mariah carey w bardzo obcisłej, czarnej sukience

Mamy nadzieję, że outfit piosenkarki będzie dla was przestrogą przed tym, by w przyszłości nie popełnić błędu w tym stylu. Skorzystajcie lepiej z naszych wskazówek, które ewidentnie przydałyby się też Mariah.

źródło: EastNews/ONS 

W tych rzeczach będziesz wyglądać dużo lepiej niż Mariah

Dzięki tym trikom zawsze będziesz wyglądać modnie! Matowe usta - trendy makijażowe

Polecamy w tej kategorii