Szlafrok - frotte czy satynowy?

Każda z nas na pewno ma szlafrok. Warto jednak po jakimś czasie użytkowania zdecydować się na jego wymianę. Podobnie z resztą jak piżama, szlafrok należy do bielizny i zazwyczaj szybko się niszczy. Zastanawiacie się jaki wybrać? Oto kilka porad.

Szlafrok - frotte czy satynowy?

W zasadzie mamy do wyboru dwie opcje: szlafrok wykonany z bawełnianej tkaniny frotte (albo syntentycznego "misia") lub satynowy. Ten pierwszy jest zdecydowanie bardziej domowy, codzienny i stawiający na wygodę, drugi natomiast - seksowny, kobiecy i mniej praktyczny. W zasadzie to każda kobieta powinna mieć jeden taki i taki szlafrok. Bawełniany nadaje się doskonale do okrycia ciała po kąpieli, a satynowy na romantyczny wieczór z ukochanym. Poza tym szlafrok frotte albo "z misia" zdecydowanie bardziej przydaje się zimą, ten drugi z kolei skutecznie ochłodzi nas latem. Jeśli nie macie pomysłu na prezent dla bliskiej osoby i wiecie, że nie posiada ona tylko jeden rodzaj szlafroka - na pewno ucieszy się gdy pod choinką odnajdzie drugi.

Koniecznie zobaczcie jakie szlafroki wybrałyśmy dla Was z szerokiej oferty sklepów internetowych dostępnych za pośrednictwem Domodi. Na pewno znajdziecie wśród nich coś dla siebie!

Przytulne i seksowne szlafroki w Domodi

Świąteczne prezenty: dla hipstera Duże kolczyki według gwiazd

Polecamy w tej kategorii