Sylwestrowa noc!

Błyszczące ubrania i dodatki królują również na światowych wybiegach. Ten świecący trend doskonale sprawdzi się na sylwestrową noc. W tym sezonie cekinowe ubrania były obecne na wybiegu Saint Laurenta w wydaniu srebrnych, czarnych oraz burgundowych sukienek z dodatkiem rockowych, drapieżnych akcentów. Blugirl i Jasper Conrad wybrali cekinowy total look. Projektanci stworzyli stylizacje w pastelowych odcieniach od stóp do głów. 

Sylwestrowa noc!

Błyszczące ubrania i dodatki królują również na światowych wybiegach. Ten świecący trend doskonale sprawdzi się na sylwestrową noc. W tym sezonie cekinowe ubrania były obecne na wybiegu Saint Laurenta w wydaniu srebrnych, czarnych oraz burgundowych sukienek z dodatkiem rockowych, drapieżnych akcentów. Blugirl i Jasper Conrad wybrali cekinowy total look. Projektanci stworzyli stylizacje w pastelowych odcieniach od stóp do głów. 

Nasza stylistka Monika Mia Grelewicz przygotowała dla Was kilkanaście zestawów na Sylwestra oraz nadchodzący karnawał 2015. Wykorzystując obecny trend  na błyszczące ubrania, możemy postawić na bazę w postaci cekinowej sukienki lub błyszczącej marynarki. Do tego obowiązkowo wysokie szpilki oraz mała, połyskująca kopertówka. Dla wykończenia stylizacji, dodajemy masywny naszyjnik oraz zegarek w podobnej tonacji kolorystycznej, co reszta sylwestrowego zestawu. Dla osób, które nie mają potrzeby zwracania na siebie uwagi, stylistka Domodi.pl przygotowała bardziej skromne zestawienia. W tych stylizacjach bazą jest skórzana spódniczka i crop top, tiulowa lub koronkowa sukienka w ponadczasowej czerni. Błyszczącymi akcentami są wysokie szpilki obsypane brokatem, połyskująca kopertówka lub masywny naszyjnik wysadzony dużymi kamieniami. Kolejną propozycją, jest wykorzystanie trendu na neonowe ubrania i dodatki. W sylwestrowej stylizacji możemy mieszać zestawienia color blocking lub wybrać tylko dodatki w neonowej barwie. Podczas sylwestrowej nocy, zrobimy oszałamiające wrażenie jeżeli wybierzemy total look - błyszcząca lub burgundowa stylizacja od stóp do głów.

Życzymy Wam udanej zabawy!

Ponadczasowa mała czarna Skórzane ubrania w wersji klasycznej oraz rockowej

Polecamy w tej kategorii