Sukienki w atrakcyjnych cenach

Walentynki już za kilka dni, więc warto wybrać już dziś stylizację na ten wyjątkowy wieczór. Niezależnie od tego czy spędzisz ten czas z ukochanym na romantycznej kolacji, w kinie lub w domowym zaciszu, doskonałym wyborem będzie sukienka. Specjalnie dla Ciebie nasza stylistka Monika Mia Grelewicz, wybrała najciekawsze sukienki w atrakcyjnych cenach. Połączenie czerwieni i czerni to jedno z bardziej uwodzicielskich połączeń kolorystycznych.

Sukienki w atrakcyjnych cenach

 

Walentynki już za kilka dni, więc warto wybrać już dziś stylizację na ten wyjątkowy wieczór. Niezależnie od tego czy spędzisz ten czas z ukochanym na romantycznej kolacji, w kinie lub w domowym zaciszu, doskonałym wyborem będzie sukienka. 

Zestawienie czerwieni i czerni to jedno z bardziej uwodzicielskich połączeń kolorystycznych. Dlatego warto w ten szczególny dzień dobrać stylizację w tych barwach. Małą czarną możesz zestawić z czerwoną, taliowaną marynarką lub ramoneską. Kolejnym mocnym akcentem będą wysokie, malinowe szpilki. Jeżeli postawisz na czerwoną sukienkę, zadbaj o to, żeby reszta stylizacji była w czerni. Możesz również pozwolić sobie na intensywną czerwień na ustach lub paznokciach. 

Specjalnie dla Ciebie nasza stylistka Monika Mia Grelewicz, wybrała najciekawsze sukienki w atrakcyjnych cenach. 

MUST HAVE - skórzana ramoneska Asymetria

Polecamy w tej kategorii