Sukienka na Sylwestra - maxi czy mini?

Sukienki do samej ziemi (a nawet te ciągnące sie po niej) są w tym sezonie wyjątkowo modne. Z sylwestrem kojarzy nam się jednak głównie długość mini. Warto zastanowić się nad tym kiedy postawić na sukienkę krótszą, a w jakich wypadkach zdecydowanie bardziej odpowiednia będzie dłuższa.

Sukienka na Sylwestra - maxi czy mini?

NA KRÓTKO

Sukienka typu mini polacana jest przede wszystkim osobom niskim. Sięgająca maksymalnie do połowy uda kreacja wspaniale wydłuży Waszą sylwetkę. Ważne jest również to aby po tego typu stylizację sięgały głównie Panie o zgrabnych nogach, w końcu będą one w dużej mierze odsłonięte. Długość mini wcale nie musi być być wulgarna czy przesadnie wyzywająca. Wystarczy, że postawicie na sukienkę nieco bardziej zabudowaną u góry albo założycie na nią elegancki żakiet.

DO SAMEJ ZIEMI

Długie sukienki to absolutny hit sezonu jezienno-zimowego. Stało się tak głównie za sprawą mody na styl boho. Sięgnijcie po tego typu stylizację jeśli nie jesteście niskie (albo ubierzcie do niej buty na słupku). Możecie wybrać między zwiewnymi, bajkowymi sukienkami albo postawić na bardziej przylegająca do biała z odsłoniętymi ramionami. Tego typu look będzie szczególnie dobrze widziany, jeśli wybieracie się na sylwestrowy bal.

Maxi czy mini według blogerek

Sukienki maxi i mini w Domodi

Hit sezonu - skórzane spodnie Blogerzy na Święta!

Polecamy w tej kategorii