Stroje kąpielowe, które podkreślą twój biust

Wybór stroju kąpielowego potrafi być prawdziwym wyzwaniem. Szczególnie, jeśli chcemy podkreślić swoje atuty lub zatuszować ewentualne niedoskonałości. Znalezienie odpowiedniego fasonu nie jest łatwe. A co, jeśli powiemy wam, że zrobiliśmy to za was?

Stroje kąpielowe, które podkreślą twój biust

Poznajcie stroje kąpielowe, które wymodelują wasz biust i sprawią, że staniecie się królowymi plaż. 

Falbanka z przodu dla małego biustu

dziewczyna w żółtych okularach i białym stroju z falbanką

Twój biust nie jest zbyt duży, a ty chciałabyś, by wydawał się trochę większy? Możesz zdeycdować się na modele, które mają z przodu falbankę. Powiększa optycznie piersi i bardzo ładnie się prezentuje. 

Jednoczęściowy z dekoltem w literę V

modelka w pomarańczowym, jednoczęściowym stroju kąpielowym

Dla kobiet z większym biustem to wybór idealny, bo głęboko wycięty dekolt pięknie podkreśli ich atuty. Najlepiej zdecydować się na modele, które mają utwardzane miseczki, bo dzięki nim wszystko zostanie na swoim miejscu. 

Powiększające printy

modelka z aparatem ubrana w strój

Niektóre stroje wykonane są z takiego materiału, który jest w stanie optycznie powiększyć biust każdej kobiety. Najlepiej sprawdzają się geometryczne wzory albo duże kwiatowe printy. Wystarczy, że wybierzesz taki model i zostaniesz gwiazdą tych wakacji.  

Klasyczna balkonetka

kolaż z balkonetką

Ten strój sprawdzi się idealnie u osób, które nie chcą powiększać  swojego biustu, a tylko go podnieść i wymodelować. To świetna opcja dla osób z dużymi piersiami - będą w nim wyglądać świetnie.  

Stanik typu plunge

dziewczyna w czarno-białym stroju kąpielowym

Brzmi zagadkowo, ale już tłumaczymy. To po prostu staniki, które zbierają biust, tak, by optycznie go powiększyć i stworzyć rowek między piersiami. Zawsze wyglądają dobrze i sprawiają, że każdy biust prezentuje się idealnie. 

Push-up

dziewczyna w stroju kąpielowym, który wygląda jak amerykańska flaga

Klasyczny model, którego głównym zadaniem jest powiększenie piersi. W stanik wbudowane są gąbki, które mają sprawić, że biust będzie wydawał się o kilka rozmiarów większy.  

Zobacz inne modele

Fryzura na skarpetę - krok po kroku Te rzeczy załóż na pierwszą randkę!

Polecamy w tej kategorii