Sprawdź, co Twój styl mówi o Tobie!

Nasz styl ubierania może mówić o nas naprawdę wiele - zdradzić nasze upodobania, charakter i temperament. To, na jakie kolory i fasony się decydujemy wcale nie jest przypadkowe - często pokrywa się z tym, jakie jesteśmy. Zastanawiacie się, jak inni postrzegają was i wasz styl? Doskonale trafiłyście, bo właśnie dzisiaj rozwiązujemy tę zagadkę! 

Sprawdź, co Twój styl mówi o Tobie!

Zajrzyjcie do swoich szaf albo zastanówcie się, co takiego miałyście na sobie w ciągu ostatniego tygodnia. Co dominuje w waszych stroajch i jak mogłybyście opisać swój styl? A teraz sprawdźcie, co to oznacza! 

dziewczyna w białej koszuli i czarnych, woskowanych spodniach

Klasyczne ubrania w neutralnych kolorach 

Takie ubrania zwykle wybierają osoby, które uwielbiają proste rozwiązania, lubią dobrze wyglądać, ale nie przepadają za spędzaniem długich godzin przed lustrem.

Ludzie odbierają je jako osoby solidne i spokojne, taką, na któych zawsze można polegać. Minimalistki sprawiają też wrażenie ułożonych i zadaniowych, dlatego też inni z chęcią powierzają im zadania wymagające precyzji i terminowości.  

Fot.: Instagram (@andicsinger)

Uniwersalne, klasyczne koszule TUTAJ

dziewczyna w jeansach, niebieskim swetrze i brązowym płaszczu

Męski, wygodny styl 

Lubisz do swoich stylizacji przemycać elementy, które krojem przypominają te z działu męskiego? A może od czasu do czasu podkradasz swojemu partnerowi kilka rzeczy z szafy? To tylko oznacza, że jesteś silną, mocno stąpająco po ziemi osobą, która jest świadoma swojej kobiecości, więc nie musi podkreślać jej dodatkowo ubraniami.  

Fot.: Instagram (@rocky_barnes)

Największy wybór boyfriend jeans

dziewczyna w czerwonej, eleganckiej sukience

Elegancki, biurowy styl 

Lubisz elegnackie garsonki i dobrze skrojone garnitury, a w twojej szafie znajdziemy całą kolekcję koszul? Lubisz perfekcję nie tylko w swoim ubiorze, ale również w życiu - tak też jesteś postrzegana przez innych. Najprawdopodobniej masz duże poczucie własnej wartości  i twardo stąpasz po ziemi, dążysz do tego by osiągnąć sukces i masz do tego predyspozycje.  

Fot.: Instagram (@yuliawave)

Chcę zobaczyć więcej eleganckich marynarek

dziewczyna w bluzie i leginsach

Luźne ubrania oversize 

Jesteś wyluzowana i nie lubisz, kiedy coś krępuje twoje ruchy – nie tylko w stroju, nie znosisz też, gdy ktoś dyktuje ci, co masz robić. Dążysz do niezależności i chcesz być panią własnego losu. Lubisz modę, jednak bardziej niż ograniczające ruchy największe krzyki mody, bardziej zachwyci cię nowa para wygodnych trampek czy sportowa bluza. Jesteś zdeterminowana i wytrwale dążysz do celu. Tak trzymaj!

Fot.: Instagram (@sincerelyjules)

Wygodne bluzy na każdy dzień!

dziewczyna w sukience w grochy stoi ze swoim chłopakiem

Ubrania w stylu retro 

Jesteś romantyczką, którą najlepiej odnalazłaby się w dawnej epoce. Lubisz wracać do tego co było i rozmyślać o przeszłości. Jesteś odbierana jako osoba kreatywna, pełna pomysłów i myśląca nieszablonowo –  taka artystyczna dusza, bo tylko takie osoby potrafią stworzyć udaną stylizację w wydaniu retro.  

Fot.:Instagram (@steffy)

Najpiękniejsze, rozkloszowane sukienki TUTAJ

dziewczyna w obcisłej, czarnej sukience

Seksowny, kokieteryjny styl 

Jesteś świadoma swoich atutów i swojego ciała - nie boisz się też tego eksponować i komunikować światu. Lubisz uwodzić i zwracać na siebie uwagę. Niektórym to może przeszkadzać, jednak ty się tym w ogóle nie przejmujesz - znasz swoją wartość i nie pozwolisz na to, by ktoś ją podkopał. Z pozoru jesteś osobą o dużym poczuciu własnej wartości, jednak w głębi duszy jesteś krucha i łatwo cię zranić. 

Fot.: Instagram (@micahgianneli)

Eleganckie, czarne sukienki na wielkie wyjścia

Zobacz pozostałe propozycje!

Te spodnie będą HITEM wiosny! Poznaj najlepsze, wiosenne trendy w manicure!

Polecamy w tej kategorii