Slow Fashion - zainspiruj się!

Mniej znaczy lepiej! Pamiętacie to hasło? Warto się nim kierować na wiosnę, kiedy marki i projektanci zarzucają nas morzem kolorów i świeżych designów. Jeżeli kochacie naturalność, niewymuszoną nonszalancję i jakość, która przetrwa wiele sezonów - zapraszamy Was już 3 i 4 marca na Targi Slow Fashion do Warszawy.

Slow Fashion - zainspiruj się!

Co to jest Slow Fashion?

Ideą "slow" jest promowanie lokalnych marek, przywiązywanie wagi do jakości i dbania o środowisko. W modzie Slow Fashion kieruje się kilkoma zasadami:

1. Wysoka jakość ubrań

2. Odpowiednie kroje

3. Wygoda i komfort

4. Ponadczasowość

Gwiazdy w stylu Slow

Olga Frycz, Ada Fijał i Natalia Przybysz to osoby, które swoim stylem i naturalnością podbiły serca tysięcy Polek. Wszystkie wyznają filozofię slow fashion, a ich stylizacje to kopalnia inspiracji!

Każda z nich była również ambasadorką Targów Slow Fashion. O stylu Olgi Frycz, więcej możecie przeczytać tutaj!

                                                                                                                 Źródło: Instagram @tojafrycz

Nasze inspiracje!

Militarne akcenty

Nigdy nie wychodzą z mody i ożywiają każdą stylizację. Jeżeli szukasz sprawdzonego rozwiązania, które będziesz mogła wykorzystać jeszcze przez wiele lat, postaw na koszulę w ciemnozielonym odcieniu. Skompletuj to z jeansami oraz wygodnymi botkami i stylizacja gotowa!

Baw się barwami!

Klasyczne wzory przełamane różnokolorowymi wstawkami i printami? Jesteśmy na tak! W swojej slow fashionowej szafie musisz mieć przynajmniej jedną rzecz, która doda Ci energii w najbardziej szare dni! Szukaj świetnej jakości akcesoriów z florystycznymi wzorami, które będą wygodne i pożyteczne podczas każdej pory roku.

Znajdź swój styl!

Jeżeli szukasz inspiracji i zasady Slow Fashion są Ci bliskie - koniecznie odwiedź Targi Slow Fashion na PGE Narodowym w Warszawie! Już 3 i 4 marca odbędzie się 11. edycja targów, gdzie swoje produkty zaprezentuje ponad 200 wystawców z całej Polski. Będzie okazja spotkać znanych polskich designerów i celebrytów, którym zasady Slow Fashion są bliskie.

Coś dla Ciebie!

Wiosną pokochasz te buty! Teraz możesz je wygrać! Wybrałyśmy wiosenne spódnice, które wyszczuplają!

Polecamy w tej kategorii