Pomysł na słodki prezent DIY

Lubisz dawać prezenty bliskim Ci osobom? Urodziny, Dzień Mamy, Dzień Chłopaka, Święta - każdy pretekst jest dla Ciebie dobry, żeby sprawiać radość najbliższym! To przecież jedno z najprzyjemniejszych uczuć na świecie! Wywołać uśmiech na czyjejś twarzy – bezcenne. Ważnych okazji w roku jest sporo, a pomysły na podarunki szybko się kończą. Chcesz mile zaskoczyć? Wykonaj prezent własnoręcznie! Te dwa pomysły są łatwe do zrealizowania i niosą za sobą fantastyczne przesłanie!

30 powodów, za które cię lubię

Z pysznych słodkości ucieszy się prawie każda obdarowywana osoba. Zamiast kupować bombonierkę na prezent urodzinowy, wykorzystaj słodkie batoniki do przekazania solenizantowi, ile dla Ciebie znaczy. Twoje wiadomości mogą przybrać wiele dowolnych form. Możesz podzielić się swoimi uczuciami lub żartami, możesz też wstawić kilka zagadkowych słów, które tylko wy sami zrozumiecie...  Jak to zrobić?

Krok 1: Przygotuj 30 batoników lub czekoladek o podłużnym kształcie. 

Krok 2: Spisz 30 powodów, za które lubisz obdarowywaną osobę, umieść je w tabelce i wydrukuj najlepiej na kolorowym papierze. 

Krok 3: Powycinaj powody, by każdy mieścił się na osobnym, prostokątnym kawałki kartki. 

Krok 4: Przyklej każdy jeden tekst do batonika. 

Krok 5: Wrzuć oklejone batoniki do ozdobnego pudełka. 

Krok 6: Na wieczku przyklej kartkę z napisem: 30 powodów, za które cię lubię. 

Sprezentuj torbę swojemu facetowi!

Miłosne wyznanie

Podobny prezent możesz stworzyć dla osoby, której chcesz wyznać miłość! Jest to idealny podarunek dla drugiej połówki na przykład z okazji rocznicy. Może to być również wyznanie miłosne podarowane na Walentynki czy urodziny. Jak to zrobić?

Krok 1: Na wieczku pudełka przyklej wielkie serce z napisem „Kocham cię!”. 

Krok 2: Przygotuj podłużne czekoladki oraz listę miłosnych wyznań. 

Krok 3: Powycinaj wyznania tak, by każde znajdowało się na wąskim, prostokątnym kawałku kartki. 

Krok 4: Przyklej karteczki do czekoladek.

Takie pudełka ze słodkościami możesz przygotować dla każdego – dla ukochanego, dla mamy, taty, siostry czy przyjaciółki. Radość z otrzymania tylu komplementów i osobistych wyznań przy jednej okazji będzie ogromna! Gwarantujemy, że taki prezent będzie podwójnie słodki!

Pomysł na prezent dla faceta:

Okiem blogera: jesienne hity z sieciówek Rusin i Rozenek pokochały te buty!

Polecamy w tej kategorii