Odcienie szarości

W jesienno-zimowym sezonie czerń zastępujemy różnymi odcieniami szarości. Ten trend najlepiej wygląda w wersji total look. Miksujemy jasne, delikatne szarości z połyskującym srebrem lub intensywnym grafitem. 

Odcienie szarości

W jesienno-zimowym sezonie czerń zastępujemy różnymi odcieniami szarości. Ten trend najlepiej wygląda w wersji total look. Miksujemy jasne, delikatne szarości z połyskującym srebrem lub intensywnym grafitem. Nosimy szare , efektowne futra, oversizowe płaszcze, miękkie, wełniane sweterki.

W tym sezonie Michale Kors połączył obszerny, kaszmirowy płaszcz, z grubym, futrzanym szalem. Wełniana, męska marynarka przewiązana cienkim paskiem, idealnie prezentuje się z delikatną koronką. Wszystkie stylizacje oczywiście w wersji szarość od stóp do głów. Top Shop Unique w swojej kolekcji zaproponował ubrania, ale również dodatki w odcieniach szarości. Skórzane torby, zamszowe muszkieterki to nasze ulubione pozycje w tej kolekcji! Bardzo ciekawie prezentują się koronkowe wstawki w kontrastującym zestawieniu z wełną.Victor & Rolf postawił na wygodną dzianinę o ciekawej konstrukcji. W tej kolekcji możemy zobaczyć nowe wydanie baskinki, asymetrię, czy drapowania. 

W jakim zestawieniu najlepiej wygląda szary? Idealne połączenie tworzy z pudrowym różem oraz miętową zielenią. Doskonałym wyborem jest również czysta biel oraz czerń. Szarość jest równiez dobrą alternatywa dla czerni, dlatego ciekawym rozwiązaniem jest zastąpienie klasycznych, skórzanych torebek i butów, grafitowymi zamiennikami.

Nasza stylistka Monika Mia Grelewicz wybrała dla was naciekawsze propozycje szarych ubrań i dodatków, które znajdziecie w Domodi.pl

W stylu Beyonce Pudrowe stylizacje

Polecamy w tej kategorii