Największe trendy w ślubnym manicure!

Sezon ślubny w pełni! Ten wielki dzień wymaga również specjalnych przygotowań, bo każda z nas chce prezentować się olśniewająco - warto więc dopracować każdy szczegół. Dzisiaj skupimy się na dłoniach. Nasza specjalistka - pani Zuzanna Jaśkiewicz z Sugar Nails zdradzi, co w tym sezonie króluje na paznokciach panien młodych i gości weselnych! 

Największe trendy w ślubnym manicure!

Trendy w urodzie zmieniają się tak szybko, jak te w modzie, warto zatem wiedzieć, co króluje w danym sezonie, a co jest już totalnie passe. Dziś nie tylko dowiecie się, co będzie najbardziej HOT, mamy też dla Was garść inspiracji, które wyszły wprost spod ręki naszej specjalistki!  

Jakie trendy panują teraz w manicure dla panien młodych? 

W tym roku modne są paznokcie jasne, półtransparentne, bardzo delikatne róże oraz kolory zbliżone do odcienia naszej skóry. Panny młode, które mają ochotę na mniej typowe i trochę odważniejsze rozwiązania, mogą zdecydować się na mocniejsze kolory, które będą korespondowały z pozostałymi dodatkami.  

A jakie paznokcie zaproponowałabyś dziewczynom, które wybierają się na ślub jako gość weselny? Co jest teraz w modzie? 

Gość weselny ma cały wachlarz kolorów do wyboru. Tutaj nie ma żadnych ograniczeń. Postawiłabym na coś wesołego, mocniejszego, na przykład modne w tym sezonie pomarańcze i żółcie

Jakie wzory na paznokciach najbardziej pasują na taką okazję? 

Najbardziej pasujące zdobienia to białe ornamenty, delikatne efekty perły, syrenki i najmodniejsze w tym sezonie zdobienia biżuteryjne, czyli połączenie cyrkonii różnych rozmiarów z kawiorem. 

O czym powinny pamiętać dziewczyny, które same chciałyby wykonać swój manicure na ślub

Dziewczyny, które same wykonują swój manicure, powinny pamiętać o dobrej bazie i topie. Najlepiej wykonać takie paznokcie dzień przed ślubem, wtedy unikniemy przykrych niespodzianek w postaci odpryśniętego lakieru. Pamiętajmy również o dłoniach i zadbajmy o nie. Dobre nawilżenie, maska i oliwka na skórki to klucz do sukcesu!  

Jakie są nowinki w ślubnych trendach, o których mogłyśmy jeszcze nie słyszeć? 

Najnowszy trend, który jest jeszcze mało znany, to połączenie kamieni, większych perełek i wkomponowanie w środek kwiatka akrylowego 3d o kształcie piwonii. 

Zobacz video!

To może ci się przydać!

Zacznij z nami WEEKEND RABATÓW! Jak naturalnie rozjaśnić włosy domowymi sposobami?

Polecamy w tej kategorii