Najmodniejszy makijaż na Święta

Święta to doskonała okazja aby nieco zaszaleć, nie tylko w kwestii stylizacji, ale również decydując się na wyrazisty makijaż. Najpierw zastanówcie się nad zestawem ubrań, a potem dopasujcie do niego make-up. Szukacie inspiracji? Oto kilka pomysłów na świąteczny makijaż!

Najmodniejszy makijaż na Święta

Królowa Śniegu

Subtelna i delikatna wersja świątecznego makijażu. Jeśli nie chcecie decydować się na wyrazisty make-up postawcie na arktyczny look. Podczas tworzenia takiego makijażu nie zapomnijcie o rozświetlającym podkładzie, brokatowych cieniach do powiek czy różu na policzkach, który będzie imitował rumieńce powstałe od mrozu.

Usta w roli głównej

Chyba najbardziej klasyczny makijaż kojarzący się z okresem świątecznym. Nieskazitelna i neutralna cera, która mocno kontrasuje z ustami pomalowanymi na wyrazisty kolor. Zazwyczaj decydujemy się na krwistą czerwień, ale w tym roku zdecydowanie modniejszy jest odcień ciemniejszy - kaminowy, w kolorze wina albo wręcz śliwkowy. W tym sezonie zdecydowanie najmodniejsze są pomadki matowe.

Świąteczna awangarda

Propozycja makijażu dla osób lubiących eksperymenty i oryginalny make-up. W tym makijażu najważniejsze są oczy i to co dzieje sie wokół nich. Powieki pomalujcie na ciemno, usta niech pozostaną blade. Pod oczami poprzyklejaj delikatne dżety, a dookoła niech pojawi się złoty akcent. Możesz również w okolicach oczu namalować linerem malutkie gwiazdki. Takim makijażem na pewno zwrócisz na siebie uwagę!

Świąteczny makijaż według blogerki

Szminki, cienie do oczu i kredki w Domodi

Koronkowa sukienka według gwiazdy Tiulowe sukienki na studniówkę

Polecamy w tej kategorii