Najmodniejsze nakrycie głowy - beret

Beret musiał czekać na swój moment, długo pozostawał w cieniu i chyba niewiel osób spodziewało się jego rychłego powrotu na salony modowe. Okazało się jednak, że w sezonie jesienno-zimowym, zaraz obok futrzanych czapek, jest to najmodniejsze nakrycie głowy. Wszystko dzięki temu, że retro znowu jest hot!

Najmodniejsze nakrycie głowy - beret

Większości z nas francuski beret z antenką nie kojarzy się zbyt dobrze. Warto jednak dać mu szansę. Jest to niezwykle urokliwe nakrycie głowy. Pokazała to chociażby najnowsza kolekcja Gucci, za sprawą której retro wróciło na salony i prawdopodobnie zostanie z nami jeszcze na jakiś czas. Jeśli więc nie wiecie jak dodać swojej stylizacji charakteru - postawcie na beret. W zależności od kolorystyki wybranego przez Was looku możecie wybrać klasyczny czarny albo w intensywnej barwie. Tak czy siak, francuski beret z antenką sprawi, że będziecie wyglądały ciekawie i modnie. Jeśli dodacie do tego okulary i mocniejszy makijaż stworzycie look rodem z paryskich ulic. Wybierzcie odpowiedni fason dla siebie. Berety wbrew pozorom nie są takie same, mogą mieć szerokie i masywne rondo albo nieco delikatniejsze.

Nie macie jeszcze beretu w kolekcji swoich jesienno-zimowych czapek? Przejrzyjcie nasze propozycje! Na pewno znajdziecie idealny dla siebie.

Beret w stylizacji blogerki

Modne berety w Domodi!

Sukienki na studniówkę Garnitur i kapelusz według gwiazdy

Polecamy w tej kategorii