Lakierowane szpilki - jak nosić?

Lakierowane szpilki to niezwykle kobiecy i uniwersalny dodatek. Nadaje się zarówno do stylizacji codziennej, ale z powodzeniem możecie go również wkomponować w wieczorowy look. Co prawda zimowa aura, która nas otacza raczej sprawia, że myślimy o obuwiu w kategoriach kozaków i ciepłych botków, ale nie zapominajcie, że zbliża się karnawał. Jak nosić lakierowane szpilki? Oto kilka wskazówek.

Lakierowane szpilki - jak nosić?

NA CO DZIEŃ

Lakierowane szpilki doskonale komponują się z dopasowanymi spodniami. Wydłużają i wyszczuplają nogi. Poza tym są bardzo kobiecym elementem stylizacji. Do takiego zestawienia możecie dodać oversize'owy sweter wykonany grubym splotem albo koszulę z kołnierzem i ciepły kardigan.

W IMPREZOWYM NASTROJU

Za chwilę rozpocznie się karnawał. Poza tym niektóre z Was nadal szykują się na studniówkę. Lakierowane szpilki, szczególnie te w kolorze nude to doskonałe dopełnienie wyrazistej i mocno zdobionej sukienki. Są uniwersalne i nie skupiają na sobie uwagi widza. Jednocześnie jednak stanowią klasyczny element, który zrównoważy nowatorskie akcenty stylizacji.

Macie na swojej półce z butami lakierowane szpilki? Jeśli nie, koniecznie przejrzyjcie wybrane przez nas modele!

Lakierowane szpilki według blogerek

Lakierowane szpilki w Domodi

Hit sezonu - trapezowa mini! Must have z wyprzedaży: czarna marynarka

Polecamy w tej kategorii