Krata czy paski? Hot printy na jesień!

Jesień to nie tylko bogactwo tkanin oraz kolorów. W tym sezonie postawmy przede wszystkim na wzory. Projektanci proponują naprawdę dużo możliwości jeśli chodzi o wybór deseni. Jeśli nie boicie się łączyć ze sobą wielu różnych motywów - spróbujcie! Naprawdę jest z czego wybierać. Oto kilka najważniejszych wzorów tego sezonu!

Krata czy paski? Hot printy na jesień!

Źródło zdjęć: East News, Zeppelin

Projektanci niezwykle często sięgali w swoich najnowszych kolekcjach po różnego rodzaju wzory. W tym sezonie modowa jesień jest bardzo bogata jeśli chodzi o desenie. Lubicie czarno-białe, gruba pasy albo szachownicę? To dobry moment by wyciągnąć z szafy ubrania w takie wzory. Poza tym oczywiście modna jest krata, ale nieco innna niż ta letnia. Postawcie na duży, wyrazisty i kolorowy wzór. Jeśli nie jesteście wielkimi fankami połączeń dużej ilości barw, wybierzcie kratę typu "windowpane". Jest zdecydowanie bardziej minimalistyczna i subtelna kolorystycznie. Poza tym za sprawą silnego trendu na styl boho, jesienią modne będą również wzory kwiatowe, kojarzone jednak głównie z okresem wiosenno-letnim. Nie ma znaczenia czy pojawią się na sukience, płaszczu czy bluzce - kwiaty sprawią, że ożywicie swoją stylizację. Trend na lata 70. z kolei przywołał abstrakcyjne, niezwykle barwne wzory. Im bardziej nierówne, asymetryczne i malarskie tym lepiej.

Macie w kolekcji swoich ubrań sporo tych wzorzystych? Jeśli nie, uzupełnijcie swoją garderobę o którąś z proponowanych przez nas sukienek. Wybór jest naprawdę szeroki!

Wzory na jesień według blogerek

Ubrania w jesienne wzory w Domodi

Męska moda sportowa Futerko - z czym je nosić?

Polecamy w tej kategorii