Kołnierzyk w roli głównej

Nie wiecie jak się ubrać do pracy czy na wigilijne spotkanie z przyjaciółmi? Warto zastanowić się nad stylizacją w której wykorzystacie koszulę z kołnierzem albo po prostu sukienkę, która posiada ten uroczy element. Z jednej strony sprawi, że będziecie wyglądały elegancko, a z drugiej doda Waszej stylizacji dziewczęcego charakteru.

Kołnierzyk w roli głównej

Kołnierzyk to doskonały pomysł na ciekawy akcent stylizacji. Już od jakiegoś czasu coraz częściej spotykamy te zdobione na przykład za pomocą sztucznych kamieni albo błyszczących cyrkonii. Możecie zdecydować się na koszulę, którą ubierzecie pod sweterek albo postawić na sukienkę z kołnierzem. W każdym z tych wypadków sprawicie, że Wasza stylizacja nabierze nowego, interesującego charakteru. Kołnierz może być stojący albo kładziony. Poza tym spotkamy się z tymi mniejszymi oraz większymi. Brzegi kołnierza bywają zakończone prostą linią albo falowaną co dodatkowo sprawia, że pełni on fukcje ozdobne. Warto poeksperymentować z łączeniem ze sobą wzorów na przykład do koszuli w kwiaty ubrać sweterek w abstrakcyjny print. Dobrym pomysłem jest również ubieranie koszuli razem z bluzą - otrzymujemy wówczas stylizację w klimacie "sportowej elegancji".

Szukacie ciekawej koszuli albo sukienki z kołnierzem? Zobaczcie jak w swoich stylizacjach zaprezentowały je blogerki modowe!

Kołnierzyk w stylizacjach blogerek

Bluzki i sukienki z kołnierzykiem w Domodi

Najtańsze kurtki puchowe na zimę Inspiracje z wybiegów: lata 60.

Polecamy w tej kategorii